Gigabayte Gtx 1060 kartın eğri olması sorunu

adnan4242

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaslar yeni sistem topladım. Sinerji bilgisayardan topladım. Montaj ve test onlar yaptı. Pc bana kutulu hazır şekilde geldi. Paketleme ve kablolama oldukça iyidi . Tüm bileşenler kutularıyla geldi. Ekran kartımda bi şekil bozuklugu gördüm acaba iade mal mı yoksa sıfır mı tereddütteyim. Resimler aşada. PCI express bölümündeki ( pin girişi) Boardda bir göçme ve aşağı kayma mevcut. Yani 'FAN STOP' yazan yerin sağ tarafı düz değil aşağı düşmüş. Bu normal mi? Değişime gerek var mı?

Sinerji değişimi kabul eder mi? Aradım resim atın maile diye cevap verdiler. Haklarım gereği değişim istiyorum. Sizce anormal değil mi sağ tarafı? Yardımlarınızı bekliyorum. Endeks Bilişim gigabayte yetkili servisi arayıp seri numarasını verdim herhangi bir iade arıza tespiti yok 2019 garantili dediler. Buda ek bilgi:

IMG_2519.JPG
IMG_2520.JPG

Son düzenleyen: Moderatör:
Ağır kartlarda bu sorun görülebiliyor. Kartın o kısmı desteksiz olduğundan zamanla eğilebiliyor. Kasanız yanlış görmüyorsam Zalman Z3 Plus bu kasada ekran kartı desteği var onu kullanabilirsiniz. İlla değişim istiyorsanız Sinerji ile bir görüşün ona göre hareket edersiniz.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı