Gigabayte H61M Mac OS X kurmak

100 TL altı bir karttan yüksek verimlilik bekleme onu baştan söyleyeyim. Aslında bu sisteme hakaret bile sayılır :) Aslına bakarsan bu sisteme i3 biraz düşük kalmış. Yani 16 Gb ram'i ne kadar verimli kullanırsın orası muamma. :) Bu sisteme bir i7 ve düzgün bir ekran kartıyla uzun süre kendini elletmiyecek bir sistem kurabilirsin. Oyun oynamayı veya grafik işleriyle uğraşmayı düşünmüyorsan giriş sınıfı bir kart işini görür.
Benim zaten oyun oynicak pc var. Ben bunu ilk olarak sunucu olarak toplamistim ve topladigim sunucuya kurdugum şey en çok ram istiyordu :) Verimlilik önemli değil mac çalistirsin yeter :) 100 tl alti destekleyen ekran karti var mi acaba? Yoksa birakacağım maci :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Var 64bit'lik kartlar ama en azından 100 ila 200 TL arası 128bit'lik bir kart alman yararına. Vatan bilgisayarın sitesine bakabilirsin orada fazla çeşit var sen seçini yap ona göre konuşalım :)

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı