Gigabyte 1060 3GB ne kadara satılır?

Bende 6 GB modeli var Palit'in. 1100₺ civarı bi fiyata satmayı düşünüyorum ileride.
Şuan bile indirimler kovalandımı Rx 580 4 GB bulunuyor 1100TL gibi fiyatlara sıfır hemde Asus flan Palit değil. O kartı ilerleyen günlerde 1100 TL gibi fiyatlara satmanız çok zor bence.

Arkadaşın sorusuna gelirsek ekran kartının faturası kutusu flan duruyormu ? Bunlar önemli. Ama kolay satılacağını sanmıyorum o ekran kartının 750-800 TL gibi fiyatlara koyup elden çıkarmaya bak bence.

Eğer kutusu, faturası var ise 800-850 TL'ye ilana koyun. Eğer hızlıca elden çıkarmak istiyorsanız önerim 750 TL'den ucuza satmayın.

Şuan bile indirimler kovalandımı Rx 580 4 GB bulunuyor 1100TL gibi fiyatlara sıfır hemde Asus flan Palit değil. O kartı ilerleyen günlerde 1100 TL gibi fiyatlara satmanız çok zor bence.

Arkadaşın sorusuna gelirsek ekran kartının faturası kutusu flan duruyormu ? Bunlar önemli. Ama kolay satılacağını sanmıyorum o ekran kartının 750-800 TL gibi fiyatlara koyup elden çıkarmaya bak bence.
Kaça giderse ona veririz piyasaya göre.☺️ Malı ederinden fazlaya vermeyi bende istemem. En son baktığımda piyasa bu şekildeydi takip etmiyorum bayadır.☺️

Bide palitin bazı kartlarında asusun dual ve tek fanlı modellerinden daha iyi soğutma sunulmuş. 1660ti karşılaştırması yapmıştı teknobiyotik. Rog’a yetişemese bile yine de fena bir marka değil bir seneye yakın sorunsuz kullanıyorum.🤪

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı