Gigabyte 1660 Super fan sesi yapıyor

manki

Femtopat
Merhaba arkadaşlar,
Ekran kartının fan hızı otomatikte 85'e geldiğinde sanki bir yere sürtüyormuş gibi ses yapıyor. Sadece fan hızı 85'teyken yapıyor. Bir sorun olur mu? Daha 1 haftalık bilgisayar. Göndermeli miyim garantiye?
Buradan rahatlıkla ses duyuluyor. Lütfen yardım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende de 1660S var işlemci 3500X İtopya'dan aldım bazı oyunlarda sıcaklıkdan dolayı oluyor sanırsam kasanın önünü öyle durumlarda açık tutmayı deneyin.

Oyun fark etmiyor bütün oyunlarda 75-80'e çıkıyor ve zaten en büyük sorun diğer odadan bile duyulan traktör sesleri😂 kart bildiğin sorunluydu, 1 ayı geçmeden geri yolladım işte umarım birebir değişim gerçekleşir.

Bende de 1660S var işlemci 3500X İtopya'dan aldım bazı oyunlarda sıcaklıkdan dolayı oluyor sanırsam kasanın önünü öyle durumlarda açık tutmayı deneyin.

Hangi oyunlarda kac dereceye kadar ısınıyor? Bir de mesela sabit 72-73 derecdeyken birden 79-80 derecelere çıkıyor mu?
Oyun fark etmiyor bütün oyunlarda 75-80'e çıkıyor ve zaten en büyük sorun diğer odadan bile duyulan traktör sesleri😂 kart bildiğin sorunluydu, 1 ayı geçmeden geri yolladım işte umarım birebir değişim gerçekleşir.

Benim de temennim 1E1 değişim olması inşallah para iadesi falan vermezler yoksa 400 TL farkla kaziklanacağız 😂

Hangi oyunlarda kac dereceye kadar ısınıyor? Bir de mesela sabit 72-73 derecdeyken birden 79-80 derecelere çıkıyor mu?

Benim de temennim 1E1 değişim olması inşallah para iadesi falan vermezler yoksa 400 TL farkla kaziklanacağız 😂
Kanka öyle senden onay almadan para iadesi falan yapamazlar, iade değil birebir değişim diye üstüne basmak lazım. Eğer böyle bi durum yaşarsam mahkemeye kadar götüreceğim olayı😂

Ne yaptin kanka ses soluk var mı?

Ne yaptın kanka ses soluk var mı teknik servisle görüştüm %90 cuma günü sonucu belli olur dedi 2 seçenek var dedi ya termal macunu yenileyip her sorunu ortadan kaldıracaklar ya da 1-1 degisim olacak dedi

Kanka benim ki dün ellerine gitmiş, tekrar e posta attım bire bir değişim istiyorum kesinlikle para iadesi istemiyorum yazdım, talebiniz ilgili departmana iletilmiştir dediler, biraz bekleyip aramaya falan başlarım kanka bende, 3-4 gün hiçbir şey yapmadan bekleyeceğim. Bir de kanka Steam'ın falan varsa seni ekliyeyim buradan konu falan kapanırsa diye. Şu işi hayırlısıyla halletsek😂

Son düzenleme:
Kanka benim ki dün ellerine gitmiş, tekrar e posta attım bire bir değişim istiyorum kesinlikle para iadesi istemiyorum yazdım, talebiniz ilgili departmana iletilmiştir dediler, biraz bekleyip aramaya falan başlarım kanka bende, 3-4 gün hiçbir şey yapmadan bekleyeceğim. Bir de kanka Steam'ın falan
Varsa seni ekliyeyim buradan konu falan kapanırsa diye. Şu işi hayırlısıyla halletsek😂

Steam ismim manki ekle oradan 😂 seninkini hangisine göndermişler arena bilgisayarmi - vektron mu?
Steam ismim manki ekle oradan 😂 seninkini hangisine göndermişler arena bilgisayarmi - vektron mu?
Mankinin m harfi büyük Atatürk fotografi var profilde

Yeni konular

Geri
Yukarı