Gigabyte 1660 Super fan sesi yapıyor

manki

Femtopat
Merhaba arkadaşlar,
Ekran kartının fan hızı otomatikte 85'e geldiğinde sanki bir yere sürtüyormuş gibi ses yapıyor. Sadece fan hızı 85'teyken yapıyor. Bir sorun olur mu? Daha 1 haftalık bilgisayar. Göndermeli miyim garantiye?
Buradan rahatlıkla ses duyuluyor. Lütfen yardım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Görüştüğüm kişi kartınızi bizzat ben test ettim dedi biosunu guncelledim aşırı derecede karta yüklendim testlerini yaptim kesinlikle hicbir sorun yok şuanda dedi yine ayni sorun olursa gönderin bizzat ben yardimci olucam size 1e1 degisim yapicam gönlünüz rahat olsun dedi

Görüştüğüm kişi kartınızi bizzat ben test ettim dedi biosunu guncelledim aşırı derecede karta yüklendim testlerini yaptim kesinlikle hicbir sorun yok şuanda dedi yine ayni sorun olursa gönderin bizzat ben yardimci olucam size 1e1 degisim yapicam gönlünüz rahat olsun dedi
Allah allah neyse gelsin bakalım bi test edersin kanka, kimle görüştün sen bizim kartları nereye gönderiyorlar numarası var mı sende.
Ama yinede üzücü haber ya benimkinide büyük ihtimal aynı şey söylenicek, yeni ürün olduğu için değişim çıkar diye umut ediyordum. Neyse kanka hayırlısı olsun.

Hocam geçenlerde de yazmıştım, ben de aynı kartı kullanıyorum ve bazı oyunlarda sıcaklık 80 dereceleri buluyor. Bu kartın yorumlarında gördüğüm kadarı ile kartın fazla ısınma gibi problemleri olması normalmiş. Ayrıca bir zamanlar kart 80 derecelerde matkap sesi yapmıştı, kasanın önünü açıp odayı havalandırmıştım ve ses azalmıştı. Ha birde bazı oyunlarda 50 derecelerde vızıltı yaptığı oluyor fakat coil whine diye düşünüyorum. Siz yine de dikkat edin. İyi forumlar. :)

Hocam geçenlerde de yazmıştım, ben de aynı kartı kullanıyorum ve bazı oyunlarda sıcaklık 80 dereceleri buluyor. Bu kartın yorumlarında gördüğüm kadarı ile kartın fazla ısınma gibi problemleri olması normalmiş. Ayrıca bir zamanlar kart 80 derecelerde matkap sesi yapmıştı, kasanın önünü açıp odayı havalandırmıştım ve ses azalmıştı. Ha birde bazı oyunlarda 50 derecelerde vızıltı yaptığı oluyor fakat coil whine diye düşünüyorum. Siz yine de dikkat edin. İyi forumlar. :)
Siz naptiniz kullanmaya devammi hocam yoksa sizde gondermismiydiniz garantiye
Hocam geçenlerde de yazmıştım, ben de aynı kartı kullanıyorum ve bazı oyunlarda sıcaklık 80 dereceleri buluyor. Bu kartın yorumlarında gördüğüm kadarı ile kartın fazla ısınma gibi problemleri olması normalmiş. Ayrıca bir zamanlar kart 80 derecelerde matkap sesi yapmıştı, kasanın önünü açıp odayı havalandırmıştım ve ses azalmıştı. Ha bir de bazı oyunlarda 50 derecelerde vızıltı yaptığı oluyor fakat Coil Whine diye düşünüyorum. Siz yine de dikkat edin. İyi forumlar. :)

İste ben sana oyuden sordum nerye gondermisler diye bilmiyorum demistin

Gigabyte'ın temel sorunu :/ Gönderin. Ama üstünde Gigabyte yazan siyak plastiği yukarı ve aşağı azıcık oynatın belki gider. Bende de oldu.

Yepyeni ürünün tamir edilip geri yollanması durumu beni çok üzüyor, umarım tam tamir etmişlerdir bari de sorun yaşamayız daha.
Tamir edildigini sanmiyorum biosu guncelledik tüm testleri yaptik ekran kartını %100 kullanilan testlere soktuk ne isinma sorunu nede ses sorunu var dedi kulagi gözü vardir bence yani ses geliyosa bilerek yapmadiysa onun ayibi artik gelsin haber vericem

Tamamdır kanka beklemedeyim.

Sende İtopya'yi ara teknik servise baglan telesekreter çıkınca 3E bas teknik servise baglan bir 40-50 dk bekle telefonda baglan sor hangi garantiye gönderdiniz falan diye sor
Tamamdır kanka beklemedeyim.

Kanka YouTube'da biri daha vardi ayni fan ses sorunu çocuk tam 20 gun beklemis bugun karti geri yollamislar hiçbir sorun bulamadik diye haha sakami lan bu 😂

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı