Gigabyte 23.8" G24F 165Hz alınır mı?

görkemsp

Kilopat
Daha fazla  
Beyler bu monitör alınır mı indirimli alacağım değer mi bir şey söyleyin. Alıcam ama monitörden anlmam fiyatı indirimde iyi şu an.

Fiyatı gayet iyi. Alınır.

Son düzenleme:
LG'den üstün yanı nedir? Renk doygunluğu: %90 DCI-P3/%120 sRGB bu LG de %90'larda dci P3 ise paylaşılmamiş. sRGB %120 olmasi renk konusunda bayağı fark yaratır mı?

Evet fark yaratır LG eğer dci P3 gamutunun kaçını kapsadığını paylaştığını aktarmıyotsa kesinlikle uzak dur. Ayrıca monitör 165Hz ve 170Hz OC yapabiliyorsun ayrıca HDR 10 (10bit) destekli ve G-SYNC uyumlu yani NVIDIA ekran kartın varsa hiç düşünmeden al ve ayrıca monitörde USB girişleri ve ses jakıda var ve USB girişleri için gereken USB güç kablosu da monitörün kutusundan çıkıyor.

Evet fark yaratır LG eğer dci P3 gamutunun kaçını kapsadığını paylaştığını aktarmıyotsa kesinlikle uzak dur. Ayrıca monitör 165Hz ve 170Hz OC yapabiliyorsun ayrıca HDR 10 (10bit) destekli ve G-Sync uyumlu yani NVIDIA ekran kartın varsa hiç düşünmeden al ve ayrıca monitörde USB girişleri ve ses jakıda var ve USB girişleri için gereken USB güç kablosu da monitörün kutusundan çıkıyor.

Şu an İtopya da 1800₺ düştü Gigabyte. 24 Kasım'ı bekleyecektim ama dolar uçtu indirim olsa bile bu fiyatlara anca düşer diye tahmin ediyorum.

LG'den üstün yanı nedir? Renk doygunluğu: %90 DCI-P3/%120 sRGB bu LG de %90'larda dci P3 ise paylaşılmamiş. sRGB %120 olmasi renk konusunda bayağı fark yaratır mı?
Pek üstün yanı yok, LG de %88 DCI P3 renk gamı sunuyor, arada deneyim olarak pek fark yaşamazsın.

Alınır diyorsunuz yani sipariş vereceğim monitörden pek anlamam o yüzden. Bilindik marka almak istiyordum fakat fiyatına göre özellikleri cok iyi ayrıca iyi markamı bilmem. Hangi marka panel kullanıyor onu da bilmiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı