Gigabyte 23.8" G24F 165Hz alınır mı?

Sadece sRGB LG de 90 Gigabyte 125.
Hayır, ölçümlerde %88 DCI P3 çıkmış ve G24F %120 sRGB sunabiliyor.
Alınır diyorsunuz yani sipariş vereceğim monitörden pek anlamam o yüzden. Bilindik marka almak istiyordum fakat fiyatına göre özellikleri cok iyi ayrıca iyi markamı bilmem. Hangi marka panel kullanıyor onu da bilmiyorum.
Panel markası bir şey değiştirmez.

Hayır, ölçümlerde %88 dcı P3 çıkmış ve G24F %120 sRGB sunabiliyor.

Panel markası bir şey değiştirmez. A

Bunun anlamı ne? Panel markası ne Samsung LG ise alırım. Nano RGB ile sRGB farkı ne bir de HDR var diyor ama Gigabyte özelliklerde yazmıyor göremedim. Bilindik marka daha iyide hiç Gigabyte marka kullanmadım ekran kartı vs. alınır mı yani onu soruyroum g-24GN650-B 144 Hz bir de o farkı var. G24F 165 Hz OC olarak 170 Hz.
Bende bununla LG 24GN650-B arasında kalmıştım. Eğer alırsanız inceleme yapıp paylaşırsaniz çok güzel olur.

Sana şöyle deyim eğer Hz olarak alacaksan 165Hz olan Gigabyte alınır arada kaldım ben LG 144Hz Gigabyte 165 Hz 170 Hz OC onda da HDR var diyor ama kutuda vs özelliklerde görmedim ona takıldım ama HDR kaç onu bilmem bir de neredeyse aynı hangi marka panel kullanıyor bilmiyorum LG Samsung bilmiyorum tam.

Son düzenleme:
Bunun anlamı ne? Panel markası ne Samsung LG ise alırım. Nano RGB ile sRGB farkı ne bir de HDR var diyor ama Gigabyte özelliklerde yazmıyor göremedim. Bilindik marka daha iyide hiç Gigabyte marka kullanmadım ekran kartı vs. alınır mı yani onu soruyroum g-24GN650-B 144 Hz bir de o farkı var. G24F 165 Hz OC olarak 170 Hz.
Panel markasının Samsung, LG, BOE, AU Optronics, Sharp, Panda... olması bir etken değil, önemli olan monitör. Aynı paneli kullanan(VG249Q/24G2U) ama birbirleri ile arasında dağlar kadar fark olan modeller var.

Nano RGB diye bir şey yok, Nano IPS'dir o. sRGB renk gamı, Nano IPS renk gamını arttırmak için kullanılan bir yöntem. Apayrı şeyler.

İkisi arasından G24F tabii ki.

Panel markasının Samsung, LG, boe, au optronics, sharp, panda... Olması bir etken değil, önemli olan monitör. Aynı paneli kullanan(VG249Q/24G2U) ama birbirleri ile arasında dağlar kadar fark olan modeller var.

Nano RGB diye bir şey yok, nano IPS'dir o. sRGB renk gamı, nano IPS renk gamını arttırmak için kullanılan bir yöntem. Apayrı şeyler.

Daha nasıl anlatılsın :) eline sağlık brom, şimdi İtopya da 1800₺ indirim beklesek bile Max bu fiyata düşer diye düşünüyorum hazır 1800'lü fiyat bulmuşken alınmalı mı acaba?

Daha nasıl anlatılsın :) eline sağlık brom, şimdi İtopya da 1800₺ indirim beklesek bile Max bu fiyata düşer diye düşünüyorum hazır 1800'lü fiyat bulmuşken alınmalı mı acaba?
Muhtemelen 1800'ün altına düşmez, birkaç aydır 2300'ün üstünde zaten.

Muhtemelen 1800'ün altına düşmez, birkaç aydır 2300'ün üstünde zaten.

Sen anlıyorsun başkan o yüzden alınır mı bu fiyata bulmuş ya da gidip LG marka mı alayım? Bilinen.
Sen anlıyorsun başkan o yüzden alınır mı bu fiyata bulmuş ya da gidip LG marka mı alayım? Bilinen. Ama işte 144Hz o bir de HDR var mı anlamadım var Gigabyte yazıyor ama.
Panel markasının Samsung, LG, boe, au optronics, sharp, panda... Olması bir etken değil, önemli olan monitör. Aynı paneli kullanan(VG249Q/24G2U) ama birbirleri ile arasında dağlar kadar fark olan modeller var.

Nano RGB diye bir şey yok, nano IPS'dir o. sRGB renk gamı, nano IPS renk gamını arttırmak için kullanılan bir yöntem. Apayrı şeyler.

G24F alayım mı başkan yoksa bekle LG mi al dersin. Sen olsan alır mıydın.

Sen anlıyorsun başkan o yüzden alınır mı bu fiyata bulmuş ya da gidip LG marka mı alayım? Bilinen.

G24F alayım mı başkan yoksa bekle LG mi al dersin. Sen olsan alır mıydın.
G24F tabii ki, fiyatı da şu anlık iyi.

G24F tabii ki, fiyatı da şu anlık iyi.

O zaman alayım başkan bende senin gibi LG falan alayım dedim LG 144Hz monitörleri hep bir de bu modelle aynı özelliklere sahip neredeyse LG ile ama hiç kullanmadığım marka o yüzden. Bir de Free Sync destekli ama ben RTX kullanıyorum sorun olur mu? Derdim LG almadıktı.

O zaman alayım başkan bende senin gibi LG falan alayım dedim LG 144Hz monitörleri hep bir de bu modelle aynı özelliklere sahip neredeyse LG ile ama hiç kullanmadığım marka o yüzden. Bir de Free Sync destekli ama ben RTX kullanıyorum sorun olur mu? Derdim LG almadıktı.
Sorun olmaz, görüntü alırsınız ve DisplayPort ile G-Sync açabilirsiniz.

Sorun olmaz, görüntü alırsınız ve Display Port ile G-Sync açabilirsiniz.

Alıyorum o zaman LG pahalı bir de Hz olarak yok 165 Hz 24 inc.
ya da bekliycem karar vermedim. Alcam yada hiç kullanmadım marka o yüzden
Bende bununla LG 24GN650-B arasında kalmıştım. Eğer alırsanız inceleme yapıp paylaşırsaniz çok güzel olur.

Sen almayı düşünyor musun ben karar vemedim hala.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı