Elektronik GIGABYTE 23.8" G24F-2 165Hz (180Hz OC) 1ms monitör 4.199,00

Hocam sipariş eticekseniz her şeyi videoya almanızı tavsiye ederim.
Konuya yazdığımda zaten kargom gelmişti. Dün akşam kurulumunu ve testlerini yaptım. Tüm süreçte video aldım. Herhangi bir sorunla karşılaşmadım. Dell S2721DGFA monitörüm var ek olarak almıştım bunu. Parlaklık açısından epey sönük kaldı.

G24F-2 için monitör renk ayarlarını araştıracağım.

Konuya yazdığımda zaten kargom gelmişti. Dün akşam kurulumunu ve testlerini yaptım. Tüm süreçte video aldım. Herhangi bir sorunla karşılaşmadım. Dell S2721DGFa monitörüm var ek olarak almıştım bunu. Parlaklık açısından epey sönük kaldı.

G24F-2 için monitör renk ayarlarını araştıracağım.

Hocam renk ayarlarını ben hiç yapmadım açıkçası ama bana yeterli geldi sadece parlaklık ve tuşu üste kaydırınca bir tane ayar çıkıyor onu ayarlıyorum o kadar.

Hocam bende indirim sonrası aldım, kullanıyorum. Herhangi bir ölü pikselle karşılaşmadım. Işık sızması sol alt ve sağ üst köşede çok koyu görüntülerde belli oluyor.

Hocam renk ayarlarını ben hiç yapmadım açıkçası ama bana yeterli geldi sadece parlaklık ve tuşu üste kaydırınca bir tane ayar çıkıyor onu ayarlıyorum o kadar.

Onu yapmam gerekir öyleyse. Çünkü ana ekranımdaki parlaklıkla bu monitördeki parlaklık arasında farklar var. Henüz hiçbir ayarına göz gezdirmedim.

Hocam bende indirim sonrası aldım, kullanıyorum. Herhangi bir ölü pikselle karşılaşmadım. Işık sızması sol alt ve sağ üst köşede çok koyu görüntülerde belli oluyor.

Evet ölü pixel yoktu. Işık sızması da yok gibi. Şu an sorunsuz. Tabii 2. monitör için daha düşük profilli bir şey baksa mıydım diye düşünmedim değil.

Geçen seneden beri enflansyondan etkilenmeyen buglu bir monitör :) Fiyatının buralarda kalması şaşırtıcı.

Onu yapmam gerekir öyleyse. Çünkü ana ekranımdaki parlaklıkla bu monitördeki parlaklık arasında farklar var. Henüz hiçbir ayarına göz gezdirmedim.

Evet ölü pixel yoktu. Işık sızması da yok gibi. Şu an sorunsuz. Tabii 2. monitör için daha düşük profilli bir şey baksa mıydım diye düşünmedim değil.

Geçen seneden beri enflansyondan etkilenmeyen buglu bir monitör :) fiyatının buralarda kalması şaşırtıcı.

Hocam dolara göre artış gösteriyor bizzat itopyadakilerden öğrendim.

Yeni konular

Geri
Yukarı