Gigabyte 23.8 G24F-2 aldım

ufo testi atabilirse görürüz
knk benim tel o kadar kötükü ufo testini bile çekemiyor :D

Ben de ufo testini merakla bekliyorum :)

Atarlar birazdan.

Kanka benim tel o kadar kötükü ufo testini bile çekemiyor :D

Atarlar birazdan.

Ama ben birkaç kişiye sordum 0 sıkıntı yazmışlardı ama bende söyle bir sorun oldu benim sistemim düşük bir sistem RX 570 2300X var bu monitörü alınca mesela BF1 de 100 FPS de kasma hissi oldu bende.

Son düzenleme:
Hocam, genel olarak memnun musunuz üründen? Bir sıkıntısını gördünüz mü? Ben de almayı düşünüyorum.

Evet memnunum ışık sızmazı var gibi geldi bana birazcık onun harici sistemin yeterliyse oyunlarda FPS bakımından çok artısını görürsün bayağı bir renk ayarı var bence güzel bir monitör benim sistem düşük kalıyor aslında bu monitör için sistemde iyi olsa tam anlamıyla yararlanabilsem güzel makine hocam.

Monitörle ilgili son deneyimleriniz nelerdir? UFO testi paylaşımı da olmadı.

İtopya mağazalarından satın alırken orada ölü pixel testi yapılıyor. Bugün de bacanak almaya gidecek hevesli bayağı. Umarım bir sıkıntı yaşamaz. Önceki monitörü olan ASUS VG24VQ monitörü yanlışlıkla kırdığı için buna geçerken daha iyi bir deneyimi olur umarım.

Panel değişmiş tepki süresini sadece mprt olarak yazmışlar öncekinde 2ms gtg diye ayrıca yazıyordu muhtemelen daha dandik bir panele geçildi ex2510'un durumuna benzedi sanırım.

Hocam, genel olarak memnun musunuz üründen? Bir sıkıntısını gördünüz mü? Ben de almayı düşünüyorum.

Biraz ışık sızması var gibi geldi gerçi telefonda öyle gözüküyordu olabilir bazı fotolarda az bazılarında çok duruyor diger alıcılara yazdım onlarda az var dediler ama IPS de normalmiş ölü piksel çıkmadı ama çok küçük dış panelin iç kısmında minicik bir iz var sadece oda pek sorun degil bence ha ileride rahatsız ederse ya da artarsa zaten garantisi var yollarım genel olarak iyi bence diger kullananların yorumlarını inceledim onlarda memnundu genel olarak pek olumsuz eleştiri görmedim istersen inceleme videosu çıkınca al diyeceğim ama stok bitip zamlanabilir.

Geri
Yukarı