Gigabyte 240GB SSD vs PNY 240GB SSD

anakinssass

Hectopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. 2 SSD arasında kaldım. Linkleri bırakıyorum. PNY mi? yoksa Gigabyte mı alsam acaba? Hangisi daha iyi ve daha sağlam?

Anakarta Casper LGA 1150 DDR3 H81.

Son düzenleyen: Moderatör:
CS900 daha iyi.

Herkes Gigabyte öneriyor ama PNY'de aklım kaldı. PNY sıkıntı çıkarır mı acaba?
Marka önemli değil aslında, CS900 modelinin bilinen bir sorunu yok. Gigabyte SSD'nin de yok. CS900 kağıt üstünde daha iyi, o kadar.

İkisi birbirine denk. Ucuz olanı alın. Fiyat farkı çok değilse PNY alın.

Yok yani PNY bildiğim bir marka değil. Sıkıntı çıkarır mı acaba? Gigabyte bilindik marka diye alınabilir deniyor.

Yok yani PNY bilmediğimden soruyorum. Herkes Gigabyte öneriyor ama PNY'de aklım kaldı. PNY sıkıntı çıkarır mı acaba?

Yok yani pny bildiğim bir marka değil. Sıkıntı çıkarır mı acaba? Gigabyte bilindik marka diye alınabilir deniyor.

Yok yani pny bilmediğimden soruyorum. Herkes gigabyte öneriyor ama pnyde aklım kaldı. PNY sıkıntı çıkarır mı acaba?

Hayır hocam PNY gayet köklü ve sağlam bir marka. Türkiyede çok bilinmiyor ama. Sıkıntı çıkmaz yani.

50TL daha ucuza geliyor PNY alın ikisi de aynı gibi zaten.
Akakçe güvenilir mi? Hiç alışveriş yapmadım.

Akakçe güvenilir mi? Hiç alışveriş yapmadım.

Akakçe'nin amacı e-ticaret siteleri arasında fiyat karşılaştırması yapmasıdır. Yeni E-ticaret işine girişti ama zaten Akakçe'nin yönlendirdiği sitelerden biri Smallman üzerinden alabilirsiniz. Güvenilirdir. Akakçe üzerinden de alabilirsiniz güvenilirdir.

Yeni konular

Geri
Yukarı