Gigabyte 27" G27F-2 ve AOC 23.8" Q24G2A

Hocam memnunum G-Sync kapalı kullanmaya devam ediyorum. Ekran kartım kötü oldugu için 1080P'de oynuyorum bazı oyunları. 24 inch oldugu için sıkıntı çekmiyorum. Ama sürekli kafamı kurcalıyor 7.5 verip bunu alacağıma biraz bekleyip daha iyisini alsa mıydım diye. Ama memnunum şimdiye kadar üzmedi. Renkleri canlı, görüntü keskin vs vs. ama pahalandı. 8.5 civarına MSI vardı galiba. @Saint Lucia hocamdan tavsiye alabilirsiniz.
O kadar ekran çeşiti var ki kafam allak bullak fiyat olarakta çokta zorlanmıyorum 10klara kadar çıkıyorum hatta çok daha iyisi olsa 11 12k ları gözden çıkartacağım ama piyasada o kadar çok ekran var ve benim bilgim kısıtlı ki..

O kadar ekran çeşiti var ki kafam allak bullak fiyat olarakta çokta zorlanmıyorum 10klara kadar çıkıyorum hatta çok daha iyisi olsa 11 12k ları gözden çıkartacağım ama piyasada o kadar çok ekran var ve benim bilgim kısıtlı ki..
Tam bütçeniz nedir?

12bin lere kadar okeyim.

17.3 , 144hz , 4060 ekran kartlı monster kullanıyorum.

24inç'in bana yeteceğini düşünüyorum. Düşüncem HZ olarak olabildiğince yüksek ama 2k bir monitör. Bütçeme uygun bulabilir miyim bilmiyorum.
4060'ın 2K için uygun olduğunu düşünmüyorum hocam. Bu monitöre bakar mısınız?

Tam verim alamazsınız 4060'ta 2K'da. 2K kartı 4070 ve üstü olarak görüyorum. Sadece hikayeli oyunlar oynayacaksanız 2K 27 inch bir monitör alabilirsiniz elbette. Fakat karma kullanım için 1080p bir monitör almanız daha sağlıklı olur.

Yeni bir konu açıp beni etiketleyin 4060 için 2K monitör fazla mı gibisinden, orada diğer insanların fikirlerini de öğrenmiş olursunuz.

Q24G2/BK kullananlar monitör ne durumda, özellikle gsync de sorun olduğu konuşulluyor, response time da ms durumu memnum ediyormu

Yeni konular

Geri
Yukarı