Gigabyte 27" G27FC 1ms 165Hz nasıldır?

Muazzeb

Kilopat
Daha fazla  
Başlıktaki monitörü sinerji üzerinden 2000 TL'ye satın aldım. Yanında Aorus M.2 isimli fare de hediye olarak geliyor. Monitörü kullanan yahut etrafında kullanan tanıdığı olan var mı? Hakkındaki fikirleriniz nelerdir öğrenmek isterim. Elime geçtiğinde müsait olabilirsem incelemesini de buraya eklerin inşallah.

Sadece 27 inç olması hoşuma gitmedi onun dışında özellikleri güzel duruyor. 1080P'de monitöre yakın oturuyorsan 27 inçte pikseller gözükebiliyor.
Bunu çok düşünerek karar verdim ama bu görece bir kavram. Ben spor,yarış ve aksiyon oyunları oynarken içeriye dalmak istediğim için böyle bir tercihte bulundum. Gelince inşallah beklentilerimi karşılar diye umut ediyorum.

Bunu çok düşünerek karar verdim ama bu görece bir kavram. Ben spor,yarış ve aksiyon oyunları oynarken içeriye dalmak istediğim için böyle bir tercihte bulundum. Gelince inşallah beklentilerimi karşılar diye umut ediyorum.
Merhaba, ben de bu monitörü almayı düşünüyorum. Monitörden memnun musunuz? Çok fazla ghosting oluyor mu? Alınabilir bir monitör mü? Sorularımı cevaplarsanız çok sevinirim.

Ben şahsen memnunum, ghosting olayına gelince gayet yeterli diye düşünüyorum profesyonel oyuncu değilseniz. Zaten teorik olarak 1 ms ve 165Hz'e sahip bunun üzeri monitörler fantezi sınıfına giriyor bence. Tek eleştiri olarak 27 inç 1080P'de monitör ile aranıza en azından 50-60 Cm'lik bir mesafe koymanız gerekiyor yoksa piksel sayma muhabbeti meydana gelebiliyor.

Rica ederim şimdiden hayırlı olsun, fakat şu an AOC'nin hali hazırda aynı özelliklere sahip monitörü Sinerji'de satılık vaziyette. O modele de göz gezdirebilirsiniz..

Geri
Yukarı