Gigabyte 3060 Ti 2 vs 3 fan

Bütçe
10000-12000
Bu konudaki bilgisayar RX 6800 XT'li ve aynı PSU'yu önermişler. Şahsi düşüncemde çok rahat yeterden yana.
peki, yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim herkese. İtopyadan ürünü 12.300₺'ye aldım.

Hayırlı olsun. Herhangi bir sorun olursa beni etiketleyin.
Tamamdır, çok teşekkür ederim

Sanırım son ürünü siz aldınız çünkü stok yok gözüküyor😅
Neyse şimdiden hayırlı olsun güle güle kullanın.
evet son ürün bana denk geldi gibi, iyi ki almışım 😂, çok teşekkür ederim yardımlarınız ve iyi dilekleriniz için

Sanırım son ürünü siz aldınız çünkü stok yok gözüküyor😅
Neyse şimdiden hayırlı olsun güle güle kullanın.
evet son ürün bana denk geldi gibi, iyi ki almışım 😂, çok teşekkür ederim yardımlarınız ve iyi dilekleriniz için

Hayırlı olsun. Herhangi bir sorun olursa beni etiketleyin.
Merhaba, ekran kartını taktım ama fanlar dönmüyor, 60 dereceye ulaşmadığı için mi dönmüyordur sizce? windows tuşuna basıp ''dxdiag'' yazıyorum ve orada ekran kartım gözüküyor lakin Gigabyte'ın ''GCC'' uygulamasında gözükmüyor saçma bir durum içerisinde gibiyim, yardımcı olur musunuz?

Son düzenleme:
Tamamdır, çok teşekkür ederim

Merhaba, ekran kartını taktım ama fanlar dönmüyor, 60 dereceye ulaşmadığı için mi dönmüyordur sizce? windows tuşuna basıp ''dxdiag'' yazıyorum ve orada ekran kartım gözüküyor lakin Gigabyte'ın ''GCC'' uygulamasında gözükmüyor saçma bir durum içerisinde gibiyim, yardımcı olur musunuz?
Belli dereceyi geçmeden fanlar devreye girmez. Afterburner ile deneyin isterseniz fanları yada stres altına sokun. 2. soru için ise önce DDU ile eski GPU driverini kaldırıp sonra temiz bir driver kurulumu yaptınız mı?

Belli dereceyi geçmeden fanlar devreye girmez. Afterburner ile deneyin isterseniz fanları yada stres altına sokun. 2. soru için ise önce DDU ile eski GPU driverini kaldırıp sonra temiz bir driver kurulumu yaptınız mı?
fanlar devreye girdi, gta 5 oynadım biraz da çalıştı. Afterburner ile de deneyeceğim
DDU hemen indirip silipi yeni driver kurulumu yapıp geleceğim

Yeni konular

Geri
Yukarı