Gigabyte 480 GB SSD alınır mı?

Hocam Apacer AS340'ın DRAM'e sahip olduğundan emin misiniz? Birçok kaynakta bu SSD'nin DRAMless olduğu söyleniyor. Kendi sitesinde de açığa kavuşturulmamış bir şey. Bildiğim kadarıyla Phison S11 kontrolcüye sahip ve DRAM bulundurmuyor.
Resmi PDF kitapçığında DRAM var diyordu. Mobilde olmasam ve gecenin 12'si olmasa o kısmı atardım.

Resmi PDF kitapçığında DRAM var diyordu. Mobilde olmasam ve gecenin 12'si olmasa o kısmı atardım.
Büyük ihtimalle bundan bahsediyorsunuz, çok detaylı bilgi vermemişler. Zaten SSD Phison S11 kontrolcüye sahip olduğu için olmasına ihtimal vermiyorum ben. Türkçe kaynak olarak Donanım Arşivi de incelemesinde bulundurmadığını yazmış.

Büyük ihtimalle bundan bahsediyorsunuz, çok detaylı bilgi vermemişler. Zaten SSD Phison S11 kontrolcüye sahip olduğu için olmasına ihtimal vermiyorum ben. Türkçe kaynak olarak Donanım Arşivi de incelemesinde bulundurmadığını yazmış.
Aynen o PDF. Kafa kalmadı, hatırlamıyorum hangi sayfa ama sanırım 5. Sayfada alt kısımdaydı. "This product features DRAM to increase performance and satisfy our costumers" bla bla bir şeyler diyordu.

DA'ya güvenmiyorum.

Aynen o PDF. Kafa kalmadı, hatırlamıyorum hangi sayfa ama sanırım 5. Sayfada alt kısımdaydı. "This product features DRAM to increase performance and satisfy our costumers" bla bla bir şeyler diyordu.

DA'ya güvenmiyorum.
Şimdi çözdüm olayı. 32 MB'lık SRAM'e sahip, buna DRAM denir mi bilemiyorum. bendeki Patriot Burst 240 GB ile aynı kontrolcüye sahipmiş zaten. Hatta bildiğim kadarıyla Patriot Burst ile Apacer AS340'ın tek farkı Apacer'ın çipler Micron marka iken Patriot'un Toshiba.

Geri
Yukarı