Gigabyte 750W Gold PSU nasıl?

SenTiNeL54

Hectopat
Yer
Sakarya
Daha fazla  
Meslek
Bilgisayar Programcısı
Şu anki makinem toplam 600W güç çekiyor parça olarak sayarsak ekran kartları 450W fan ve SSD 30W ışlemci, anakart ve RAM'ler 130W, yeni güç kaynağı almak istiyorum bir tane 750W buldum, bugun almaya gidicem. Gigabyte'ın Gold serisi 12v çıkışından 648W veriyor olması lazım, bu güç kaynağı bana yeterli gelir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Asus Rog Strix X470F olması lazım, PSU da gigabyte G750H
Watt değerlerini ortalama yazdım tam bilmiyorum, 2x8 XPG D60G RAM, 512GB SSD, R5 2600 Işlemcim var

Şu anki makinem toplam 600W güç çekiyor parça olarak sayarsak ekran kartları 450W fan ve SSD 30W ışlemci, anakart ve RAM'ler 130W, yeni güç kaynağı almak istiyorum bir tane 750W buldum, bugun almaya gidicem. Gigabyte'ın Gold serisi 12v çıkışından 648W veriyor olması lazım, bu güç kaynağı bana yeterli gelir mi?
12V kanalından 732W-744W veriyor. Lakin tercih etmenizi gerçekten önermem. Newegg sitesinde 3 saat kullandıktan sonra PSU'nun yanmasından-bozuk olarak gelmesinden şikayetçi olan PSU'nun gerçekten çabucak bozulduğunu belirten 200 kişi var. Farklı alternatiflere yönelin. Bahsettiğim model P750GM bu arada.

Son düzenleme:
12V kanalından 732W veriyor. Lakin tercih etmenizi gerçekten önermem. Newegg sitesinde 3 saat kullandıktan sonra PSU'nun yanmasından-bozuk olarak gelmesinden şikayetçi olan PSU'nun gerçekten çabucak bozulduğunu belirten 200 kişi var. Farklı alternatiflere yönelin. Bahsettiğim model P750GM bu arada.
Hocam 2. El bulduğum en ucuz PSU benden önceki arkadaş bilgisayarında kullanmış birşey olmamış artık bende de yanarsa tamir ettiririz
Patlıyor derken gerçek mana da mı
Testlerde patlıyor, önermem.

Yeni konular

Geri
Yukarı