Gigabyte 970A-DS3P PC Toplama

Asus R9 270 Directcu 2 2Gb Gddr5 256Bit Amd Radeon Dx11.2 Ekran Kartı - Vatan Bilgisayar = 538 TL

Core i3 4160 Soket 1150 3.6GHz 3MB Cache 22nm İşlemci - Vatan Bilgisayar = 405 TL

Msi H81M-P33 İntel H81 Soket 1150 Ddr3 1600Mhz Sata 3.0 Usb 3.0 Dvı&Vga Anakart - Vatan Bilgisayar = 158 TL

Kingston HyperX Fury Red 8GB 1600MHz DDR3 Ram (HX316C10FR/8) Fiyatı = 208 TL

Frisby FC-8860G 500W Gaming ATX Kasa Fiyatı - Taksit Seçenekleri = 195 TL

GTA V PC = 170 TL

Toplam 6 Parça = 1.673 TL

Diğer sistem de aynı fiyattaydı. Eğer bu şekilde olur diyorsanız muhteşem olur. Kasanın kendi PSU'su var ek almıyorum o yüzden. Ram'lar Fury. İşlemci ve anakartı siz önerdiniz. Ekran kartını da ben R9 270 aldım. Bu parçalar ile GTA 5'i hepsi High'ta oynayabilir miyim? Son kez soruyorum bunu da yanıtlarsanız tamamdır. ÇOOOOOOK TEŞEKKÜRLERR.

Fiyat olarak indirime girdiği için onu tercih etmiştim :) Zalman Z1+ PSU derken birlikte onlar değil mi :D

Görünüme pek önem vermiyorum. İçi önemli sadece. Cooler Master Cmp-350 500W Midt Atx Siyah Kasa - Vatan Bilgisayar bu da görünüm olarak basit ama işimi karşılar sanırım? Bu da tamamsa hallolmuş olur. Sizlere çok teşekkür ederim. Benim önerdiğimin daha iyisini aynı fiyata yaptığınız için teşekkür ederim. Arkadaşlarıma sizleri önereceğim. Hele ki benim gibi geveze birine bu kadar yardımcı olduğunuz için :D Kendi bilgisayarımda ki 750 GB Harddisk , DWD Row , SSD gibi parçaları buna takabilirim herhalde? :D

Son düzenleme:
Değil. Zalman Z1 kasasının içinde güç kaynağı yok. Ayrıca alacaksınız, alırsanız. Ama en mantıklısı Cooler Master K280.

Zalman biraz pahalı geldi sadece kasa o kadar olunca :D Sanırım bu fiyata bunu da alırsam güzel olucak. Ailemi de zorlamak istemiyorum. Oldu derseniz bitirelim artık bu konuyu sizleri de yeterince yordum zaten ^^

Son olarak Fury Black ile Red arasında ki fark nedir? Fiyat farkı var 20-30 tl. Hani siyah ısıyı çeker gibi bir olay olabilir mi? :)

Size ne kadar teşekkür etsem azdır. İnşallah yakın zamanda alacağım. Alacağım kesin ama zaman kesin değil. Ellerinize kollarınıza sağlık , bayağı uğraştırdım ama sonunda oldu sanırım çoook teşekkür ederim <3

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı