Gigabyte 970A-UD3P fanların durup kapanması

HAKAN BUĞRA

Kilopat
Daha fazla  
Yarin bu karti almayi planliyorum ama biraz cekincelerim var 1. Kart her acilista iki kez resetleyerek yani acma dugmesine basildiginda fanlar donuyor sonra kapanip kendiliginden acilmasi seklinde genel bir bugdan soz ediliyor bu dogru mu? 2. Daha once Msi anakartta kullandiim 1866 mhz team dark ram bu kartta da sorunsuz calisir mi? Tesekkurller.

Son düzenleyen: Moderatör:
Msi x79a-gd45 Alabilirsiniz.
970 ile X79 farklı işlemcilere yönelik yonga setleri. Bu tür gereksiz önerileriniz ile diğer forumlarda insanları aydınlatabilirsiniz. Üyeliğiniz süresiz banlanmıştır.

Yarin bu karti almayi planliyorum ama biraz cekincelerim var 1. Kart her acilista iki kez resetleyerek yani acma dugmesine basildiginda fanlar donuyor sonra kapanip kendiliginden acilmasi seklinde genel bir bugdan soz ediliyor bu dogru mu? 2. Daha once Msi anakartta kullandiim 1866 mhz team dark ram bu kartta da sorunsuz calisir mi? Tesekkurller.
Bug falan değil. Sistemde bir problem varsa her anakartta bu tepkiyi alırsınız. Benim anakart tavsiyem M5A97 R2.0.

Bende 970 ds3p am3 anakart var. Bug var bende de. Tavsiye etmem. Garantiye vermeye useniyorum. Surekli donuyor. Konu acmistim zaten :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı