Çözüldü Gigabyte A320M S2H işlemci uyumu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
GA-A320M-S2H model anakartın desteklediği tüm işlemcileri bu listede görebilirsin. Eğer BIOS sürümü yerinde N/A yazıyorsa o işlemciyi desteklemiyor demektir.
GA-A320M-S2H model anakartın desteklediği tüm işlemcileri bu listede görebilirsin. Eğer BIOS sürümü yerinde N/A yazıyorsa o işlemciyi desteklemiyor demektir.

Çözüm

Hiçbirinin BIOS sürümünde N/A yazmıyor ki?

merhaba hocam. ben ga-a320m-s2h rev1.1 ile ryzen 3 3200g işlemci kullanıyorum. verdiğiniz listede yazmıyor ama belki liste güncel değildir diye iyimser düşündüm de, bu anakarta ryzen 7 5700g işlemci taksam çalışır mı?

teşekkür ederim

@tamer5510 Merhaba.

Listede mevcut. F55 ve üstü BIOS sürümlerinde Ryzen 7 5700G kullanılabiliyor.
1706612851506.png

@tamer5510 Merhaba.

Listede mevcut. F55 ve üstü BIOS sürümlerinde Ryzen 7 5700G kullanılabiliyor.
Eki Görüntüle 2101657
çok teşekkür ederim hocam. ryzen7 5700g alacam da :( f55 e bi yükseltebilsem olmuyor bir türlü. yeni forum açtım bakarsan çok memnun olurum.

Yeni konular

Geri
Yukarı