Çözüldü Gigabyte AB350M BIOS Güncellemesinde "No disk drive found" Hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

btria

Hectopat
Daha fazla  
Yeni bir sisteme gectim. Kullandigim anakart Gigabyte’in AB350M D3V modeli. Sistemin montajini bitirdim ve actim. Acildi acilmasina ama mouse ve klavyem PC acilinca baglantisi kesilmis gibi oluyordu. Fakat BIOS ekraninda kullanabiliyordum. BIOS F10 ile yuklu geliyordu ben de F31’e yukselteyim dedim fakat ne harddisk’i ne de USB bellegi goruyordu BIOS Update ekraninda. Sorunun cozumu nedir? “No disk drive found” hatasini aliyorum Q flash da.

Aynen fat32 olarak F31'e güncelledim, fakat hala klavye ve mouse'um çalışmıyor, Windows başladıktan sonra. Bazı yerlerde format ile düzeliyor demişler onu son çare olarak kullanmak istiyorum.Nasıl çözebilirim başka? Bu arada eski sistemimi geri taktım, yeni sistem bir köşede oturuyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sıkıntı anakartın Win 7 ile tam olarak uyumlu çalışmamasındaymış. Win 10'a yükseltince herşey normal bir şekilde çalışmaya başladı. Teşekkürler mesajlarınız için.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı