Gigabyte Aero 15 OLED KC laptop 22 gündür serviste

AnimusOxyGeN

Centipat
Daha fazla  
2. kez ekranı yüzünden gitti. 27 Şubat'ta verdim, 16 iş günü boyu oldu ve benim laptopa ihtiyacım var. Yedek laptop istedim, öyle bir şey yapamayız dediler. Ne yapabilirim? İtopya'dan almıştım.

Hocam garanti süresi içerisinde tekrar arızalandıysa, seçimlik hakkınızı kullanabilirsiniz. Satıcıya tamir talebinde bulunduysanız nasıl işler bilemedim ama ürün hâlâ tamir edilmediyse satıcıya belirtin.

Seçimlik hakları: bedel iadesini de içeren sözleşmeden dönme, malın ayıpsız misliyle değiştirilmesi veya ayıp oranında bedel indirimi ya da ücretsiz onarım isteme haklarına sahiptir.

Dosya Ekleri

• IMG_20230321_020502.jpg
    IMG_20230321_020502.jpg
    227,4 KB · Görüntüleme: 14
Hocam garanti süresi içerisinde tekrar arızalandıysa, seçimlik hakkınızı kullanabilirsiniz. Satıcıya tamir talebinde bulunduysanız nasıl işler bilemedim ama ürün hâlâ tamir edilmediyse satıcıya belirtin.

Seçimlik hakları: Bedel iadesini de içeren sözleşmeden dönme, malın ayıpsız misliyle değiştirilmesi veya ayıp oranında bedel indirimi ya da ücretsiz onarım isteme haklarına sahiptir.

Burada 15 iş günü içinde ürün gelmezse ürünün mudili geçici olarak verilecektir yazıyor.

Burada 15 iş günü içinde ürün gelmezse ürünün mudili geçici olarak verilecektir yazıyor.
Hocam açıkçası bu açıklamanın kaynağını bulamadım, normalde tamir etme süresi 20is günüdür sizin attığınız yazıda 30 iş günü diyor fakat 30 iş günü kanuna göre liste dışında olan ürünlerde geçerli. 15 iş gününden sonra muadil ürün vermeleri de tuhaf geldi zaten 5 iş günü içinde ürün teslim edilmek zorunda muadili göndermeleri sürecin işlemesi vs vs pek uygulanabilirliğini göremedim

Kaynağını bulursanız satıcıya iletebilirsiniz.

Hocam açıkçası bu açıklamanın kaynağını bulamadım, normalde tamir etme süresi 20is günüdür sizin attığınız yazıda 30 iş günü diyor fakat 30 iş günü kanuna göre liste dışında olan ürünlerde geçerli. 15 iş gününden sonra muadil ürün vermeleri de tuhaf geldi zaten 5 iş günü içinde ürün teslim edilmek zorunda muadili göndermeleri sürecin işlemesi vs. Pek uygulanabilirliğini göremedim

Kaynağını bulursanız satıcıya iletebilirsiniz.

Şu an bana yedek PC lazım ne yapmalıyım

Geri
Yukarı