Gigabyte Aorus 15G alınır mı?

Bütçe
17000
CPU gereksinimi duyan bir oyunda 80W kartın pişmanlığını yaşamasını engellemeye çalışıyorum, umarım dinliyordur konu sahibi.
Dinliyorum, bu model hakkında ne düşünüyorsunuz?

İnternetteki yorumlar nedense bende Monster markasına karşı bir ön yargı oluşturdu.

Bu güzel gibi, ancak performans ve ekran boyutundan dolayı Tulpar tercih ederdim.

Bu güzel gibi, ancak performans ve ekran boyutundan dolayı Tulpar tercih ederdim.

Bu cihaza ne diyorsunuz? Bir de Monster sizce gerçekten tercih edilmeli mi? Cihazda sıkıntı çıkarsa ve destek ile uğraşmak zorunda kalırsam diye çok korkuyorum ama bir yandan da destek kısmını övüyorlar.

Bu cihaza ne diyorsunuz? Bir de Monster sizce gerçekten tercih edilmeli mi? Cihazda sıkıntı çıkarsa ve destek ile uğraşmak zorunda kalırsam diye çok korkuyorum ama bir yandan da destek kısmını övüyorlar.

Abra kasalı Tulpar bu cihaz. Alınmaz.
En iyi tercih Aorus 15P olacaktır. Tulpar
100 FPS alırsa Aorus 15P 95 alır. Soğutması çok daha iyidir Aorus'un.
Yazılım kalitesi de daha iyi.

Abra kasalı Tulpar bu cihaz. Alınmaz.
En iyi tercih Aorus 15P olacaktır. Tulpar
100 FPS alırsa Aorus 15P 95 alır. Soğutması çok daha iyidir Aorus'un.
Yazılım kalitesi de daha iyi.
Tamamdır teşekkür ederim. Monster'a beynimi zorlamayacağım, içimden de Aorus 15P geliyordu zaten ve an itibari ile bu cihazı satın alacağıma karar verdim.

Şunu da eklemek isterim. Cihaza 2. SSD takarsanız ekran ve ses sorunu oluyor. Sonra yükseltmek isterseniz bilginiz olsun.
Her cihazda olduğuna emin misiniz? Bu arada cihazı itopya'dan alacağım. İtopya hakkında bazı olumsuz yorumlar duydum ama sonuçta hazır laptop alacağım için çok sorun olacağını sanmıyorum. Siz ne düşünüyorsunuz?

Her cihazda olduğuna emin misiniz? Bu arada cihazı itopya'dan alacağım. İtopya hakkında bazı olumsuz yorumlar duydum ama sonuçta hazır laptop alacağım için çok zorun olacağını sanmıyorum. Siz ne düşünüyorsunuz?
2.SSD'yi takan kullanıcılar böyle bir sorun yaşamış. Gigabyte sorunu kabul etmiş sorunu diye biliyorum.
Ben de İtopya'dan aldım gayet sağlam ve sorunsuz bir şekilde geldi.

Geri
Yukarı