Gigabyte Aorus 15G KC Alınır mı?

Bütçe
17000-18000

Calmatom

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar, hali hazırda Dell G5 15 İ7-8750H ve GTX 1060 özellikli laptopu kullanmaktayım ve daha güncel bir cihaza yükseltmek istiyorum. Aslında aklımda masaüstüne geri dönmek vardı ancak bu fiyat bandında masaüstünde RTX 3060 bulmak çok zor olduğu için ve Gigabyte'ın bu modelini de gördüğümden açıkcası aklım karıştı desem daha doğru olur. Bu zamanın dolar kuru için iyi bir seçenek gibi geldi. Forumda ve diğer sitelerde yaptığım araştırmalarda da soğutmasının iyi olduğunu gördüm. Cihaz hakkında olumsuz bir yorumda görmedim. Sizce de bu fiyat bandında almak için iyi bir seçenek midir? Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu fiyata bence başka rakibi yok hocam alınır. Yalnız ekran 240Hz 3060'a biraz fazla geldi düşük FPS alındığında kasma hissiyatı yaşatır mı bilemedim bilen varsa beni de aydınlatsın.

Bu fiyata bence başka rakibi yok hocam alınır. Yalnız ekran 240Hz 3060'a biraz fazla geldi düşük FPS alındığında kasma hissiyatı yaşatır mı bilemedim bilen varsa beni de aydınlatsın.
Cevabınız için teşekkür ederim. 144Hz harici monitör ile kullanmayı düşünüyorum oyunlarda vs. Ancak yine de dediğiniz önemli bir kriter tabi ki.

Cevabınız için teşekkür ederim. 144Hz harici monitör ile kullanmayı düşünüyorum oyunlarda vs. ancak yine de dediğiniz önemli bir kriter tabii ki.

En kötü 144Hz çeker kullanılır hocamda gene de bilen birileri söylerse öğrenmiş oluruz. Rakipleri 19.500₺den başlıyor hocam elinde paran varsa al gitsin.

Geri
Yukarı