Gigabyte AORUS 15P KD 11800H RTX 3060 240Hz 17999 TL !

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hocam şu saate kadar 18'di şimdi bir 18 yapıyorlar bir 30 anlamıyorum.
Mağazadaki ürüne indirim yapıyorsa bunu internete koymaması lazım veya 20-30 tane stok olup belirli bir süre eklemesi lazım o indirime. Gerçekten içeri girip alacaktım desem ve 30k deseler çok üzülürdüm.

İnanın böyle şeylerde insanın hevesi de öyle bir kaçıyor ki zaten, bir daha alışverişe küsüyorsunuz bir süre :D

Mağazadaki ürüne indirim yapıyorsa bunu internete koymaması lazım veya 20-30 tane stok olup belirli bir süre eklemesi lazım o indirime. Gerçekten içeri girip alacaktım desem ve 30k deseler çok üzülürdüm.

İnanın böyle şeylerde insanın hevesi de öyle bir kaçıyor ki zaten, bir daha alışverişe küsüyorsunuz bir süre :D

İnternet satışı yoktu ilk baştaki linkin sonradan keşfettim belki yeni eklendi ya da kimse fark etmedi onu.

1652526641052.png

Bu şekilde alabiliyorum şu an az önce denediğimde 30k dı fiyat.
1652526688234.png

Konuyu gece açmışsınız muhtemelen mağaza kapandıktan sonra indirim başladı
Mağaza kapandıktan sonra başlamadı, 2 gün önce saat 18:00'da başladı; iyi bile dayandı stokları.

Baktım hocam ama 5K ya deyecek bir fark yok başka bir indirimi bekleyeceğim.
Şuanda stokta olmayan bir ürün ile kıyas yapmak mantıksız, 23K'ya şu anda en fazla 3060 Omen 17 alınabiliyor. Yine de siz bilirsiniz tabi.

Şu anda stokta olmayan bir ürün ile kıyas yapmak mantıksız, 23K'ya şu anda en fazla 3060 Omen 17 alınabiliyor. Yine de siz bilirsiniz tabii.

Bütçem o kadarına çıkmıyor hocam neyazık ki bu indirim olmasaydı Lenovo'nun 3060 R7 5800'lük modelini bekleyecektim 19'a ya da tekrar 18'e.

Yakın zamanda gelir mi acaba sizce tekrar indirim?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı