Gigabyte Aorus B450 sistem için SSD önerisi

Bütçe
2250
Konu sadece depolamaysa, bu daha iyidir. DRAM'e gerek yok.

Şu anda kullandığım 256 GB olduğundan dolayı oyunlarımı da yeni alacğaım SSD'de oynayacağım böyle bir durumda DRAM gerekiyor mu bilmiyorum da yardım eder misiniz?

Konu sadece depolamaysa, bu daha iyidir. DRAM'e gerek yok.
Daha iyi bir öneri beklerdim, bu fiyata oluru yok yani.

Bunu alın ama tam hızını alamayacaksınız PCI-e yuvasının 3.0 olması yüzünden.

Neden Crucial yerine bunu önerdiğinizi söyleyebilir misiniz lütfen. Fiyat olarak daha fazla olmasından ve tam performansta kullanamayacağımı söylemenizden dolayı sormak istedim. Sizi de çok uğraştırıyorum farkındayım😕

Neden Crucial yerine bunu önerdiğinizi söyleyebilir misiniz lütfen? Fiyat olarak daha fazla olmasından ve tam performansta kullanamayacağımı söylemenizden dolayı sormak istedim. Sizi de çok uğraştırıyorum farkındayım.😕
Daha üst düzey bir SSD P5 Plus'a göre. PCIe 4.0 anakart almayacaksanız bu da yeterlidir;

Daha üst düzey bir SSD P5 Plus'a göre. PCI-e 4.0 anakart almayacaksanız bu da yeterlidir;

Hocam son olarak şunu sormak istiyorum. Nakit param az olduğundan amazonu7n vade farksız taksit seçeneklerinden yararlanarak SSD'yi alacağım. Böyle bir durumda attığın Kioxia SSD ve Crucial P5 Plus SSD aynı fiyata denk geliyor. Bu son durumda hangisini almamı önerirsiniz?

Yeni konular

Geri
Yukarı