Gigabyte Aorus B550 Elite V2 alınır mı?

Bütçe
~4500

NRVS

Megapat
Makaleler
9
Yer
C-137
RAM
2x8GB Corsair RGB Pro 3600 MHz
İşlemci
Ryzen 5 5600
Mevcut anakartım PCIe 4.0 desteklemediği için ve diğer bileşenlere göre eski kaldığı için değiştirmek istiyorum. 4500 TL'ye değer mi? B550'nin daha uygun fiyata alternatifleri var ama kasada şık durmasını istiyorum.
Kullandığım anakart: MSI B350 Tomahawk Arctic.

Son düzenleme:
Bana kalırsa ses yongası ihtiyacın yoksa B550 Gaming X V2 alabilirsin.

Bu da ATX ve güzel gözüken bir anakart.

Yine daha ucuza B550 Gaming Plus var.

Bende yakın zamanda anakart yükseltmesi yaptım, B550 Gaming X V2 ile B550 Aorus Elite V2 arasında kalmıştım. Gaming X V2'yi aldım fakat bütçem olsa kesinlikle Aorus Elite V2 alırdım çok farkları yok ama birkaç noktada daha gelişmiş bir kart.

Bana kalırsa ses yongası ihtiyacın yoksa B550 Gaming X V2 alabilirsin.
Ses yongasına ihtiyacın yoksa derken nasıl yani anlamadım. Kulaklık ve 2+1 kullanıyorum.

Bende yakın zamanda anakart yükseltmesi yaptım, B550 Gaming X V2 ile B550 Aorus Elite V2 arasında kalmıştım. Gaming X V2'yi aldım fakat bütçem olsa kesinlikle Aorus Elite V2 alırdım çok farkları yok ama birkaç noktada daha gelişmiş bir kart.
Size zahmet bir kaç fotoğraf atabilir misiniz kasanın içinde nasıl durduğunu merak ediyorum internette pek fazla fotoğrafını bulamadım kurulu bir şekilde. Bende o iki anakart arasında kaldım.

Ses yongasına ihtiyacın yoksa derken nasıl yani anlamadım. Kulaklık ve 2+1 kullanıyorum.

Size zahmet birkaç fotoğraf atabilir misiniz kasanın içinde nasıl durduğunu merak ediyorum internette pek fazla fotoğrafını bulamadım kurulu bir şekilde. Bende o iki anakart arasında kaldım.

Tabii yarın atayım şu an kasaya erişimim yok.

B550 Aorus Elite V2'nin ses yongası daha iyi ve daha güçlü. 3.5mm girişe sahip ürünler kullanacaksan B550 Aorus Elite V2 iyi bir seçim olur. Veya alternatif olarak TUF B550-Plus da var. Onun da ses yongası iyi.

Belki beyazı uzun süredir kullandığım içindir ama siyah sanki çok daha güzel oturuyor kasaya.
2.jpg

1.jpg

Yeni konular

Geri
Yukarı