Gigabyte B550 Aorus Elite V2 alınır mı?

ZenN

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  

Bu anakartı almayı düşünüyorum, aslında kafamda MSI B550 Gaming gen 3 vardı ama B450'lerden çok da bir farkı olmadığını öğrendim o yüzden kafam bu modele kaydı. Fakat anakartlardan pek anlamam bu nasıl bir kart onu da bilmiyorum. Ayrıca yurt dışından gönderiliyor, herhangi bir sıkıntı yaşar mıyım?

Ben de yurt dışından Aorus B550 Pro AC anakart almıştım. Aorus Elite üst düzey bir anakarttır. Benim anakartın ses kalitesi muazzamdı, eminim ki Aorus Elite'in de sesi iyidir. Gigabyte anakartlar iyi oluyor ancak yazılımları çok kötü. Kasa RGB'lerini ve fan devirlerini ayarlamak için indirilen SIV ve RGB Fusion uygulamaları çoğu kez sorunlu çalışabiliyor ve senkronize olamıyorlar bazen.

Ben de yurt dışından Aorus B550 Pro AC anakart almıştım. Aorus Elite üst düzey bir anakarttır. Benim anakartın ses kalitesi muazzamdı, eminim ki Aorus Elite'in de sesi iyidir. Gigabyte anakartlar iyi oluyor ancak yazılımları çok kötü. Kasa RGB'lerini ve fan devirlerini ayarlamak için indirilen SIV ve RGB Fusion uygulamaları çoğu kez sorunlu çalışabiliyor ve senkronize olamıyorlar bazen.
Yazılımı hariç bana dezavantaj yaşatabilecek bir durum var mı?

Anakartı sipariş verdim, kart hakkında bilgisi olanlar yine de geri dönüş yaparsa sevinirim. Hala iptal etme şansımız varken değerlendirelim.

Yeni konular

Geri
Yukarı