Gigabyte B550 Aorus Elite V2 nasıldır?

djoguzhan55

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba, ATX anakart bakınıyorum ve ASUS B450M-K 2 anakart kullanıyorum. Bu anakarta geçmeyi düşünüyorum, kullanan ve başka tavsiye verebilecek olan var mı? Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:

B450M K veya B550 almayı düşünüyorum. 3060 Ti için hangisi uygundur? Ayrıca sıvı soğutucu kullanacağım.​

Merhaba, ATX anakart bakınıyorum ve ASUS B450M-K 2 anakart kullanıyorum. Bu anakarta geçmeyi düşünüyorum, kullanan ve başka tavsiye verebilecek olan var mı? Teşekkürler.

AM4 anakartlar olduğu için değiştirmene gerek yok kanka.

B450M k veya B550 almayı düşünüyorum. 3060 Ti için hangisi uygundur? Ayrıca sıvı soğutucu kullanacağım.​

Yeni konu aç yardımcı olurlar.

B450 yeterli kanka 5600 için.
4x8 kit ramim var kullanamıyorum şuan 2 ram slotum olduğumdan kitten 2 rami kullanıyorum,sıvı soğutma aldım onu taktığımda şuan kullandığım anakartda baskı yapıyo ramlere,mavi ekran alıyorum bu sebepten dolayı,şuanki anakartı warcry kasama taktığımda ekran kartının arka bağlantı kablolarını takamıyorum ne yaptıysam çözemedim,eski kasama nzxt s340 elite ile kullanıyorum yani olay sadece b450den b550ye geçmek değil. @yapiz @Bnalsveee eisaemyck

B450M K veya B550 almayı düşünüyorum. 3060 Ti için hangisi uygundur? Ayrıca sıvı soğutucu kullanacağım.​

uygun hocam,rahatlıkla kullanırsın ama bütçen varsa atx anakart al kesinlikle ve yeni seri olsun yani b550 veya x570.

Son düzenleme:
4x8 kit RAM'im var kullanamıyorum şu an 2 RAM slotum olduğumdan kitten 2 RAM'i kullanıyorum, sıvı soğutma aldım onu taktığımda şu an kullandığım anakartda baskı yapıyor RAM'lere, mavi ekran alıyorum bu sebepten dolayı, şu anki anakartı warcry kasama taktığımda ekran kartının arka bağlantı kablolarını takamıyorum ne yaptıysam çözemedim, eski kasama NZXT S340 Elite ile kullanıyorum yani olay sadece B450'den B550ye geçmek değil. @yapiz @Bnalsveee eisaemyck

Uygun hocam, rahatlıkla kullanırsın ama bütçen varsa ATX anakart al kesinlikle ve yeni seri olsun yani B550 veya X570.

Olabilir ama size tavsiyem 4x8 RAM kullanmayın Ryzen ile satıp 2x16 almaya çalışın.

4x8 kit RAM'im var kullanamıyorum şu an 2 RAM slotum olduğumdan kitten 2 RAM'i kullanıyorum, sıvı soğutma aldım onu taktığımda şu an kullandığım anakartda baskı yapıyor RAM'lere, mavi ekran alıyorum bu sebepten dolayı, şu anki anakartı warcry kasama taktığımda ekran kartının arka bağlantı kablolarını takamıyorum ne yaptıysam çözemedim, eski kasama NZXT S340 Elite ile kullanıyorum yani olay sadece B450'den B550ye geçmek değil. @yapiz @Bnalsveee eisaemyck

Uygun hocam, rahatlıkla kullanırsın ama bütçen varsa ATX anakart al kesinlikle ve yeni seri olsun yani B550 veya X570.

O zaman Gaming X alma Aorus Elite modellerine bak gaming X de VRAM'ler biraz sıkıntılı.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı