Gigabyte Aorus M.2 vs Logitech G203

Kronik sorun olayını kafanızdan atın hocam böyle bir problem yok lod olayı var o da mouseyi biraz havaya kaldırınca imleç hala hareket ediyor muhabbeti çok önemli bir bir şey değil yani. Ayrıca amazonda ki yorumlar karışık yani o yorumların hepsi Viper mini için değil başka modeller için de var. Son olarak israflık veya pahalı diye bir durum söz konusu değil zira baktığınız yer aşırı pahalıya satıyor
Mousenin fiyatı 275 TL.
Hocam niye o kadar pahalı?
Ve 50 lira indirim kodum vardı da. Onun için.
Bir sorum olacak. 2 3 sene kullanırım değil mi? M2'den daha iyi demek. Zaten arada 50 lira fark var. İyiyse o farktan bir şey olmaz. Bir Pringless 30 lira olmuş. Oysa ben 2 3 sene kullanmayı istiyorum fareyi. Değil mi? 😂

Bir sorum olacak. 2-3 sene kullanırım değil mi? M.2'den daha iyi demek. Zaten arada 50 lira fark var. İyiyse o farktan bir şey olmaz. Bir Pringless 30 lira olmuş. Oysa ben 2-3 sene kullanmayı istiyorum fareyi. Değil mi? 😂

Hocam bende bir fare var 3-4 yıldır sorunsuz kullanıyorum. O zmnlar alabileceğim en ucuz fareydi. Eğer düzgün kullanırsanız en dandik fareyi bile bayağı bir kullanırsınız.

Bir sorum olacak. 2 3 sene kullanırım değil mi? M2'den daha iyi demek. Zaten arada 50 lira fark var. İyiyse o farktan bir şey olmaz. Bir Pringless 30 lira olmuş. Oysa ben 2 3 sene kullanmayı istiyorum fareyi. Değil mi? 😂
Hocam zaten mesele kaç sene götürdüğü değil Gamepower ya da rampage kullanıpta 5 sene götürende var, önemli olan performansı ve içeriği. Çok kaliteli ve pahalı bir ürün alırsınız 1 günde bozulur, elektronik ürünlerde şans faktörde var çünkü. Alın keyfinize bakın, ben kendi kullanıp tecrübe etmediğim hiç bir ürünü önermem.

Geri
Yukarı