Gigabyte Aorus M4 vs SteelSeries Rival 3

Ygit323

Centipat
Daha fazla  
Bunlardan hangisi daha iyidir? İkisinin de benzer fiyatta olması benim dikkatimi çekti ve aklıma böyle bir soru takıldı hangisinin sensörü daha iyidir ve daha akıcıdır? (yani döndürürken donma yaşamam)
Hangisini tercih etmem lazım?

Son düzenleyen: Moderatör:

Hocam Gigabyte sağlam marka güvenilir tavsiye ederim bende SSD var Gigabyte takır takır işliyor ama konu PC ekipmanlarına gelince klavye mouse kulaklık SteelSeries'den şaşma hocam adamlar klavye mouse ye yeniden tasarladılar mouse tavsiyem Rival 5'dir yurt dışında 70 dolar ülkemizde 800 civarı bütçen varsa ama fareye de 3 bin lira vermem diyorsan tam senlik bende almayı düşünüyorum klavye olarak da Apex 3 TKL güzel bir model fiyatı 700-800 şimdi o fiyata mekanik klavye alınır neden yanlış öneride bulunuyorsun diyen olur herkesin kendi düşüncesi yani Gamepower Rampage gibi dandik markalara güveniyorsanız alabilirsiniz ama uzun ömürlü olsun diyorsanız SteelSeries'den şaşmayın.

Hocam Gigabyte sağlam marka güvenilir tavsiye ederim bende SSD var Gigabyte takır takır işliyor ama konu PC ekipmanlarına gelince klavye mouse kulaklık SteelSeries'den şaşma hocam adamlar klavye mouse ye yeniden tasarladılar mouse tavsiyem Rival 5'dir yurt dışında 70 dolar ülkemizde 800 civarı bütçen varsa ama fareye de 3 bin lira vermem diyorsan tam senlik bende almayı düşünüyorum klavye olarak da Apex 3 TKL güzel bir model fiyatı 700-800 şimdi o fiyata mekanik klavye alınır neden yanlış öneride bulunuyorsun diyen olur herkesin kendi düşüncesi yani Gamepower Rampage gibi dandik markalara güveniyorsanız alabilirsiniz ama uzun ömürlü olsun diyorsanız SteelSeries'den şaşmayın.

Tamam ama aralarındaki farklar ne?

Tamam ama aralarındaki farklar ne?

Hocam fark olarak pek bir bilgim yok ama ben hep SteelSeries kullandım hep memnun kaldım Gigabyte da kaliteli bir marka güvenilir yani siz bilirsiniz ikisi de birbirinden iyi paranız varsa SteelSeries biraz daha az bütçeniz varsa Logitech veya Gigabyte alabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı