Gigabyte Aorus Master RTX 4070 Ti nasıldır?

Bütçe
26.500
Hocam 3090 4080 ikiside 4070 den pahalı marka olarak while coil ses sorunu ve ısınma sorunu hangilerinde yoksa bari birikimle onu alayım

Hocam ben şikayet olmayanı almaya çalışıyorum ondan sizde bakabilirsiniz hatta merak ettim neden böyle diye kimse Gigabyte almıyor sandım.

En doğrusunu yapıyorsun herkes Zotac Sapphire gibi marka alanlar şey diyor: Enayi mi 3-4 bin TL verip ASUS alanlar diyor. 1 tek onlar zeki biz malız değil mi? Sonra yazıyorlar foruma yok ayy RTX 3080 ısınma sorunu, RX 6700 XT oyunda 80 dereceyi buluyor falan filan şimdi bu yazıdan tüm ucuz F/P fanları dislike atacak ama olsun şunu bilmeni isterimki. Sağlamlar MSI ASUS Gigabyte belki PNY ve Gainward hepsinde sorun olma ihtimalli var ama dediğim gibi amaç burada en aza indirmek.

En doğrusunu yapıyorsun herkes Zotac Sapphire gibi marka alanlar şey diyor: Enayi mi 3-4 bin TL verip ASUS alanlar diyor. 1 tek onlar zeki biz malız değil mi? Sonra yazıyorlar foruma yok ayy RTX 3080 ısınma sorunu, RX 6700 XT oyunda 80 dereceyi buluyor falan filan şimdi bu yazıdan tüm ucuz F/P fanları dislike atacak ama olsun şunu bilmeni isterimki. MSI ASUS Gigabyte belki PNY ve Gainward hepsinde sorun olma ihtimalli var ama dediğim gibi amaç burada en aza indirmek.
4070ti serisinde zotac trinity ve msi ventus dışındaki serilerde ısınma sorunu yok.

4070ti serisinde zotac trinity ve msi ventus dışındaki serilerde ısınma sorunu yok.
Ben tam olarak 4070 ti adına konuşmadım genelleme yaptım yine tekrar ediyorum ısınma sorunu yok diye bir cümle yok hepsinde var ama markadan markaya o oran değişiyor. Bilgi için teşekkürler bu arada.

20 bin TL ye alabileceğin en iyi kart .

2k da aldığım FPS degerleri .
Crysis 2 remastered 2k ultra High karışık 235 FPS
Ghost recon break 2k ultra da 145 ile 170 FPS

Smart Access Memory​

Açık, kapalı 165 ve üstü.
Fallout 4 2k ultra ayarlarda 144 FPS sanırım 144 FPS ye kilitli.
Sniper elite 5 2k ultra ayarlarda 135 ile 200 FPS
Sniper elite 4 2k ultra ayarlarda 235 ile 400 FPS arası.
Dying light 2
2k ultra High karışık 185
FPS .
Oyunlar harici Samsung t7 SSD de 3.2 gen 2 USB portu na takılı, USB 3.2 gen 1 de daha yüksek FPS elde edilir .

Son düzenleme:

Geri
Yukarı