Gigabyte RTX 3080 Aorus Master alınır mı?

RTX 3000 serisinde Coil Whine hastalığı var bilgin olsun. Sorunu Gigabyte modeline bağlama, pişman olunacak bir şey değil, montajını yaptığım 10 kartın 9'unda Coil Whine sesine benzer bir ses geliyor. İncelemelerde de bu sesi duyabilirsin, bazı incelemeciler Coil Whine olmadığını söylüyor. Kaynak hatırlarsam paylaşırım.

RTX 3000 serisinde coil whine hastalığı var bilgin olsun. Sorunu Gigabyte modeline bağlama, pişman olunacak bir şey değil, montajını yaptığım 10 kartın 9'unda coil whine sesine benzer bir ses geliyor. İncelemelerde de bu sesi duyabilirsin, bazı incelemeciler coil whine olmadığını söylüyor. Kaynak hatırlarsam paylaşırım.

Daha önce GTX 970 kartımda yaşamıştım değişim olmuştu. RTX 3080 Ventus 3X OC kullandım coil whine yoktu. Umarım bunda olmaz bu sorun.

Yorum yapanlara teşekkür ederim. Umarım pişman olmam, biraz takıntılıyım çünkü. Sistem boştayken zaten fanları dönmediği için ses çıkmayacaktir ancak oyunlarda umarim cok ses cikarmiyordur. Tek dusuncem bu 😅

Yorum yapanlara teşekkür ederim. Umarım pişman olmam, biraz takıntılıyım çünkü. Sistem boştayken zaten fanları dönmediği için ses çıkmayacaktir ancak oyunlarda umarim cok ses cikarmiyordur. Tek dusuncem bu 😅
Nasıl memnun musun ekran kartından, ve hangi işlemci ve anakartla aldığını söyler misin?

RTX 3000 serisinde Coil Whine hastalığı var bilgin olsun. Sorunu Gigabyte modeline bağlama, pişman olunacak bir şey değil, montajını yaptığım 10 kartın 9'unda Coil Whine sesine benzer bir ses geliyor. İncelemelerde de bu sesi duyabilirsin, bazı incelemeciler Coil Whine olmadığını söylüyor. Kaynak hatırlarsam paylaşırım.
Hocam peki bu coil whine dediğiniz sorun ekran kartının ömrünü kısaltan bir şey mi yoksa sadece ses mi çıkartıyor ?

Nasıl memnun musun ekran kartından, ve hangi işlemci ve anakartla aldığını söyler misin?
Hocam peki bu coil whine dediğiniz sorun ekran kartının ömrünü kısaltan bir şey mi yoksa sadece ses mi çıkartıyor ?
Ekran kartı performansı muazzam ama şansıma orta fanında sürtme sesi ve CW sesi çıktı şiddetli. Açtığım diğer konulardan görebilirsiniz. CW ömrü kısaltmaz ancak benim gibi ses takıntın varsa seni delirtebilir. THH başvurdum beklemedeyim.

Yeni konular

Geri
Yukarı