GIGABYTE AORUS Radeon RX 580 8GB 1000 TL!

Amazon.de üzerinden her şey dahil 260€ fiyatından alabilirsiniz. (1000TL)
(İlk defa kullanacak arkadaşlar için promosyon kısmına RAMAZAN yazarsanız 10€ indirim alırsınız.)

***Dipnot: "Bu ürün Türkiye'ye teslim edilemiyor." yazısına aldırmayın. Sepete eklediğinizde sonuç ekranına gidebiliyorsunuz. Siparişiniz kabul edilir, merak etmeyin.

GIGABYTE AORUS Radeon RX 580 8GB GDDR5 HDMIx1 DPx3: Amazon.de: Computer & Zubehör

Screenshot_5.png

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

@ozgurcan112 Bu kart 1 ay sonra geliyor. :D Buradan alacağıma Vatan'dan almayı yeğlerim. :D
Ben seni çözemedim yahu, kartı İngiltere'de satıp nasıl Vatan'dan yeni kart alıyorsun? :D

İnventus'dan alıcam ben, veya neresi uyguna getirirse :) Gaming X veya AORUS modelli kartlara 1.200 TL çalışır benden 8GB'lik tabi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Amazon.de üzerinden her şey dahil 260€ fiyatından alabilirsiniz. (1000TL)
(İlk defa kullanacak arkadaşlar için promosyon kısmına RAMAZAN yazarsanız 10€ indirim alırsınız.)

***Dipnot: "Bu ürün Türkiye'ye teslim edilemiyor." yazısına aldırmayın. Sepete eklediğinizde sonuç ekranına gidebiliyorsunuz. Siparişiniz kabul edilir, merak etmeyin.

GIGABYTE AORUS Radeon RX 580 8GB GDDR5 HDMIx1 DPx3: Amazon.de: Computer & Zubehör

Eki Görüntüle 240374

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Kardeşim keşke promosyonu erken söyleseydin gitti 10€[emoji19] Dün aldım bende 260€ ödedim.

Kim ne derse desin, ben de 850 TL'ye aldığım, hatta cebimden 400TL çıktığı kartı 1700TL'ye sattım. Kazık felan diyorsunuz ancak adamlar para kazanıyor bu işten.

Abiler benim Amazon hesabımı kilitlemişler. Ne yapmalıyım? Fax çekin demişler çektim ancak kabul edilmemiş. Birşey yapmasam da kart bana gelir mi?

Neye göre kilitlemişler? Amazon destek yazıp gelen sekmelerden gerekli seçenekleri seçtikten sonra telefonla iletişimi seçin. Bir dakika içinde arayacaklar sizi ona göre sorununuzu çözeceklerdir diye umuyorum.

Not: Çalışma saatleri: 08.00/01.00 (Gece).

Neye göre kilitlemişler? Amazon destek yazıp gelen sekmelerden gerekli seçenekleri seçtikten sonra telefonla iletişimi seçin. Bir dakika içinde arayacaklar sizi ona göre sorununuzu çözeceklerdir diye umuyorum.

Not: Çalışma saatleri: 08.00/01.00 (Gece).
Siparişimde babamın kredi kartını kullandım, hesap benim adıma, karttaki kayıtlı adresle benim yazdığım adres farklı diye kilitlenmiş. Halbuki memleketimin adresini yazdım 1 haftaya oraya gidicem sipariş tarihimde de orada olacağım. Aradım dün fax çekin dediler çektim şimdi de kabul edilmemiştir diye mail attılar. Bankanızdan kanıt yollayın diyor. Sonra başka hesap açtım başka bir şey almak için bugün onu da kilitlemişler.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı