MSI Radeon RX 480 GAMING X 8GB göründü

Evet arkadaşlar yavaş yavaş gönlümün sultanını piyasada görmeye başlıyoruz :D
Ekran Kartları Ürünleri
burda msı versiyonu 1600 e cıkınca yapmayın ya demiştim fakat asusu bu fiyattan görünce çok heyecenlandım msı versiyonda 1175 liraya düşmüştür ayrıca aynı fiyatlar nova bilgisayardada vardır.
Keşke teknobiyotik, sineji, ebrar gibi online alış-veriş siteleri de senin benim gibi saf ve temiz düşünceli olsalar. Bu fiyatlar maalesef göz boyamalık. Ürünler stoklara girdiğinde 1400-1300'ten başlar satışa ki bu da faiş bir tutar olacaktır. Bizim bu kartları almamız Kurban Bayramını bulur gibi geliyor.

Peki soru şu MSI TwinFrozr VI mı? ASUS ROG Swift Strix mi?

Keşke teknobiyotik, sineji, ebrar gibi online alış-veriş siteleri de senin benim gibi saf ve temiz düşünceli olsalar. Bu fiyatlar maalesef göz boyamalık. Ürünler stoklara girdiğinde 1400-1300'ten başlar satışa ki bu da faiş bir tutar olacaktır. Bizim bu kartları almamız Kurban Bayramını bulur gibi geliyor.

Peki soru şu MSI TwinFrozr VI mı? ASUS ROG Swift Strix mi?
Yani ben ikiside ayni fiyata gelirse asusu alirim sahsen kasasina siganada almasini oneririrm tamam msi da cok iyi is cikartmisda asus isinmio ya ben asus gtx 1060 incelemesine bakmistim adamlar 1800 mhz lik cekirdek hizini 2100 yapiolar ekran karti hala 65 derece yani beni sasirtti.Ayrica hic overclok yapmicak icinde asusun cekirdek hizlari daha yuksek beni fiyati cok korkutuo acikcasi gtx 1060 daki gibi olmaz In

Yani ben ikiside ayni fiyata gelirse asusu alirim sahsen kasasina siganada almasini oneririrm tamam msi da cok iyi is cikartmisda asus isinmio ya ben asus gtx 1060 incelemesine bakmistim adamlar 1800 mhz lik cekirdek hizini 2100 yapiolar ekran karti hala 65 derece yani beni sasirtti.Ayrica hic overclok yapmicak icinde asusun cekirdek hizlari daha yuksek beni fiyati cok korkutuo acikcasi gtx 1060 daki gibi olmaz In
MSI'ın yazılımsal desteğinin ASUS'a oranla daha iyi olduğunu düşünüyorum. Bu sebeple MSI alacağım gibi. He bir de siyah-kırmızı olayı var tabi :) :)

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı