Gigabyte AORUS RX 580'den Asus Strix RX 580'e geçilir mi?

@whellstruck

Kilopat
Yer
Bursa
AORUS RX 580 8 GB karta sahibim, Strix RX 580 8 GB'a geçilir mi? Kartım gereğinden fazla ısınıyor gibi geldi, garantiye bile yollamayı düşünüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sıcaklık düzeyini belirtin. Tehlikeli düzeylerde değilse gereksiz bir değişiklik olur.

Aynı model kartın farklı markasına boşa para basmayın. Strix soğutma olarak çok iyi olabilir ama Aorus serisi de soğutmada iyi diye biliyorum. Yükte kaç derece?

Aynen gayet normal hatta çok iyi. MSI Gaming X 1060 var bende o da 65°-66° de çalışıyor. 80° ye kadar yolu var daha :)

Stres testine soktum 1920x1080 msaa kapalı 67 derece.
Arkadaşlar kaç derece olduğunu yazdım yardımcı olacak yok mu?

Ne beklediğini anlamadım. 67 derece gayet iyi bir değer. Hadi 85 90 falan olsa diycem çok istiyorsan garantiye ver diye de gayet iyi bir değer alıyorsun.

Strix modelini alsan sıcaklık değerin 30 dereceye de düşmeyecek zaten. Tamamen gereksiz bir düşünce. Yanlış anlama arkadaşım ben sıcaklık değerinin iyi olup olmadığını bilmemene değil de bunu araştırmamana tepki gösteriyorum. Youtube üzerinden herhangi bir test videosunu açıp sıcaklığa baksan bile anlarsın senin değerinin normal olduğunu.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı