Gigabyte AX370-Gaming VS Gigabyte B450M Gaming

Bios update i PC den hiç anlamasan bile videoları izleyerek yapabilirsin. Garantiye kart yollanır mı? Update için ilk defa duyuyorum. Gitmesi gelmesi 10 günü geçer. 10 DK lık işi var.

Bazı yerlerde okuduğuma göre 2. Nesil Ryzen işlemci ile kullanacağım için görüntünün hiç gelmeyeceği söyleniyordu. Hazırda bir sistemim olmadığı için kendim güncelleme yapamam sanırım.

Evet bu durum doğrudur. En kısadan bir bilgisayarcıya götürerek çözebilirsin. Parçaları aldığın yerden güncelleme yapılmasını isteyebilirsin. Tabi alacağın yer böyle bir hizmet veriyorsa. Araştırmadan alma bunları.

Evet bu durum doğrudur. En kısadan bir bilgisayarcıya götürerek çözebilirsin. Parçaları aldığın yerden güncelleme yapılmasını isteyebilirsin. Tabi alacağın yer böyle bir hizmet veriyorsa. Araştırmadan alma bunları.
Konu eski fakat bi yanlışınız var kendim denedim hem ax370m gaming 3 hemde ax370 gaming 3 için arkadaşlarıma toplarken ve 2.nesil işlemci ile bios güncellemeden pc açılıyor windowsu kurup flasha atıp Q-Flash ile güncelledik 1-2dk süren bir işlem.

Konu eski fakat bi yanlışınız var kendim denedim hem ax370m gaming 3 hemde ax370 gaming 3 için arkadaşlarıma toplarken ve 2.nesil işlemci ile bios güncellemeden pc açılıyor windowsu kurup flasha atıp Q-Flash ile güncelledik 1-2dk süren bir işlem.

Böyle anakartlar var fakat her anakart bu özelliği desteklemiyor maalesef.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı