Gigabyte B450 S2H ve Ryzen 7 2700X UV Yapma

@tahayusuf23, benzer bir yoldan geçtim. Nasıl yapacağımı bilmiyordum. @Gurasan'ın yardımından feyiz alacakken AMD OC ayarının anakartımda olduğunu gördüm. Çünkü şu Vcore olayı benim de kafamı karıştırmıştı.

Sizin konunuzda Dh'a ait link var oradan bakarak mı yaptınız? Ayrıca Anakart'a F60E güncellemesi gelmiş. Global sitede var ancak TR sitesine ulaşılamıyor.

Sizin konunuzda Donanım Haber'e ait link var oradan bakarak mı yaptınız? Ayrıca Anakart'a F60E güncellemesi gelmiş. Global sitede var ancak TR sitesine ulaşılamıyor.
Ben oraya bakıp yapacaktım ama BIOS'u kurcalayınca size ilk başta dediğim ayarı buldum. O şekilde düzenledim. BIOS konusunda da çok hızlı davranmayın. Gigabyte'ın sürümleri kaldırma gibi durumları söz konusu olabiliyor. 1-2 aylık bekleyişler önemli.

Ben oraya bakıp yapacaktım ama BIOS'u kurcalayınca size ilk başta dediğim ayarı buldum. O şekilde düzenledim. BIOS konusunda da çok hızlı davranmayın. Gigabyte'ın sürümleri kaldırma gibi durumları söz konusu olabiliyor. 1-2 aylık bekleyişler önemli.

Doğrudur hocam sizin sürümünüz neydi?

Yeni konular

Geri
Yukarı