Gigabyte B450M DS3h Fast Boot sorunu

arcaozen

Hectopat
Arkadaşlar böyle bir sorunum var:
Gigabyte B450M DS3h anakartımda BIOS'a girip Fast Boot seçeneğinden Ultra Fast Boot seçeneğine tıkladım ve bilgisayarı yeniden başlattım,
Başlatırken BIOS'a girecektim ancak Del tuşuna ne kadar basarsam basayım bir türlü giremedim, giremiyorum. Bu sorunu çözebilecek var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Gigabyte B450M DS3h anakartımda BIOS'a girip Fast Boot seçeneğinden Ultra Fast Boot seçeneğine tıkladım ve bilgisayarı yeniden başlattım,
Başlatırken BIOS'a girecektim ancak Del tuşuna ne kadar basarsam basayım bir türlü giremedim, giremiyorum. Bu sorunu çözebilecek var mı?

BIOS pilini çıkarıp bıosunuzu sıfırlamayı deneyin.

BIOS'a girmek için bilgisayarı yeniden başlat düğmesine Windows'tan basarken shifte basılı tutun. Farklı bir sayfa önünüze gelene kadar bırakmayın. Oradan sorun gidermeyi seçip gelişmiş seçeneklere basın. Oradan ise UEFI ile alakalı bir şey olacak onu seçin.

BIOS'a girmek için bilgisayarı yeniden başlat düğmesine Windows'tan basarken Shift'e basılı tutun. Farklı bir sayfa önünüze gelene kadar bırakmayın. Oradan sorun gidermeyi seçip gelişmiş seçeneklere basın. Oradan ise UEFI ile alakalı bir şey olacak onu seçin.

Sizin söylediğiniz daha kolay :)

BIOS'a girmek için bilgisayarı yeniden başlat düğmesine Windows'tan basarken Shift'e basılı tutun. Farklı bir sayfa önünüze gelene kadar bırakmayın. Oradan sorun gidermeyi seçip gelişmiş seçeneklere basın. Oradan ise UEFI ile alakalı bir şey olacak onu seçin.

BIOS'um güncel olmadığı için öyle bir seçenek çıkmadı, BIOS'u güncelleyip tekrar deneyeceğim.

BIOS'unuzun güncel olup olmaması ile alakalı bir durum değil bu. BIOS'a Windows'tan girişin yolu bu. Hem BIOS'a giremeden nasıl BIOS'u güncelleyeceksiniz?

Geri
Yukarı