Gigabyte B450M GAMING alınır mı?

Bütçe
450-500

boifromasgard

Kilopat
Yer
Denizli
İki haftadır ikinci el piyasasına bakınıyorum ama bu insanlar kafayı yemiş cidden. Sıfır olarak almayı düşündüm, bütçemi aşıyor ama insanlarla uğraşıp kanser olmaktan iyidir. Başlıktaki anakart alınır mı? B450M S2H’ye göre ne gibi artıları olacaktır? Gigabyte’nin garanti servisi iyi mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Şunun yerine biraz daha verip bunu alayım, bunun yerine biraz daha verip onu alayım derken ikinci elde 330TL olan bütçemi 500TL’ye çıkardım. Attığım linkteki ürün kupon sayesinde 506TL’ye gelecek. Daha pahalıya daha iyisi değil de daha ucuza daha iyisi varsa onu alabilirim.

Resim de attım rami mecburen 2. kanala takmak zorunda kaldım. Yarın ram alıp takmak istesem soğutucu ısındığı için ramide isindiracak
Micro ATX anakartlarda yaşanan bir sorun. Gigabyte’ın bu sorunla bir alakası yok.
Ben onu biliyorum... zaten ama adam alınır mı ?yazmış alınmaz kardeşim sıkıntı Micro ATX lerde evet ama bu anakartın ATX ini alsın yarın neyle uğraşacak bilsin

Dosya Ekleri

• IMG_20200224_074045.jpg
    IMG_20200224_074045.jpg
    1,9 MB · Görüntüleme: 282
Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı