Gigabyte B450M S2H 438 TL

Sadece sizde sorun oldu diye anakart leş çöp falan olmuyor şunu kafanızdan çıkartın artık.
Bu anakartı kullanan binlerce kişi var ve kötüleyen hiç görmedim.
Onu geçtim. BIOS'u da geçtim. VRM leş anakartın. 400 liraya anakart alınmaz bunu anlayın gayrı.

Onu geçtim. BIOS'u da geçtim. VRM leş anakartın. 400 liraya anakart alınmaz bunu anlayın gayrı.

Arkadaş başka ne önerin var? Başka önerin varsa söyle alsınlar. Bu bütçede başka VRM soğutmalı anakart var mı? 5600X bile düzgün kullanılabiliyor bu anakartta. Bu bütçede daha ne istiyorsun?

Başka yerde bu sorunu gördün mü? BIOS sorunu her anakartta olabilir. Ben durduk yere dediğim modelde yaşadım 😀
Sonradan revizyonla düzeltmiş olabilirler bilemem ama yine de bu anakartı almam. Gigabyte diye değil ben Gigabyte'ı seviyorum ama bu anakart leş cidden. Köpek diye eve bağlanmaz bu anakart. İşlemcine yazık diğer donanımlara yazık.
Arkadaş başka ne önerin var? Başka önerin varsa söyle alsınlar. Bu bütçede başka VRM soğutmalı anakart var mı? 5600X bile düzgün kullanılabiliyor bu anakartta. Bu bütçede daha ne istiyorsun?
Bu bütçeyle anakart alınmaz alınmamalı.

BIOS arayüzü olarak MOSFET soğutucusu RGB desteği olarak bu fiyat bandında rakibi yok bence.

Sonradan revizyonla düzeltmiş olabilirler bilemem ama yine de bu anakartı almam. Gigabyte diye değil ben Gigabyte'ı seviyorum ama bu anakart leş cidden. Köpek diye eve bağlanmaz bu anakart. İşlemcine yazık diğer donanımlara yazık.

İroni misin? İroni yapıyorsan konuyu uzatmayalım. Kimse zor duruma düşmüyor zaten.

Bu anakartı birçok kişi kullanıyor, arıza veren bir kişide görmedim. Bu bütçede bu anakart alınabilir. Ayrıca düzgün bir şekilde 5600X ile kullanıyor birçok tanıdığım ve bu forumdaki birçok kişi. Konuda burada kapanır.

Yeni konular

Geri
Yukarı