Gigabyte B450M S2H anakart Secure Boot açılmıyor

Amogaçi

Hectopat
B450M S2H anakartımda Secure Boot'u açtığım halde enabled yazısının hemen altında not active yazıyor. BIOS'da enabled olarak gözükse de sistem bilgisinde Secure Boot kapalı gözüküyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Görsel paylaşırsan belki yardımcı olabilirim .
Enable yaptığım halde altında Not Active yazısı kalmaya devam ediyor. Sistem bilgisinde Secure Boot kapalı Bios'ta ise açık gözüküyor.

Dosya Ekleri

• eeee.png
    eeee.png
    9,8 KB · Görüntüleme: 68
  • not active.png
    not active.png
    338,3 KB · Görüntüleme: 74
Uefi ile Windows 10 kurmuştum daha sonrasında normal güncelleme ile Windows 11'e geçtim, sorun bundan kaynaklanıyor olabilir mi?

Şu videoya göz atabilir misiniz? Benim sorunumun çözümünü mü gösteriyor? Sanırsam benim sorunumdan bahsediyor. Eğer öyleyse bunu uygulayayım;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Uefi ile Windows 10 kurmuştum daha sonrasında normal güncelleme ile Windows 11'e geçtim, sorun bundan kaynaklanıyor olabilir mi?

Şu videoya göz atabilir misiniz? Benim sorunumun çözümünü mü gösteriyor? Sanırsam benim sorunumdan bahsediyor. Eğer öyleyse bunu uygulayayım;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Evet videoyu tercüman olmuş. :)
Denedikten sonra paylaşmanı rica ediyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı