GİGABYTE B450M S2H anakarta overclock nasıl yapılır?

Asıl sen boş konuşma doğru konuş ayrıca burda insanlar sana yardım etmeye çalışıyor hazır alınan sistemde adamlar sana biosu boş mu gönderecekler. Tutturmuşsun bios güncellemeyi en güncel sürümden önceki sürümlerde çalışmıyor mu sistem? Tavsiye veriyoruz ettiğin lafa bak. Sistem gelir gelmez overclock yapacaksın sana kalsa bilgin bu kadar. Hazır sistem geliyor diye ekran kartın vs sorunlu çıkmaz mı zannediyorsun. Allah akıl fikir versin. Sana laf anlatmaya çalışanda suç. Al kurcala orasını burasını elinde kalsın gel ağla burda. Garip garip adamlar forumda konuşmayı bilmiyor gelip konu açıyor tavsiye verince de laf ediyor. Bilgisizsin bari gelip burda belli etme.

Anakartın hangi BIOS ile geldiğini öğrendikten sonra bu sayfadan yandaki talimatları okuyabilirsiniz.
F50 yüklemek için F40'ın altındaki talimatları okuyun diyor. Ki onun altındaki talimatlar da daha eski bir BIOS'unuz varsa örneğin F 30 gibi önce F32'ye güncelleyin diyor. BIOS sürümünüz F40 ve üstü ile gelirse direk F50'yi indirip kurabilirsiniz.

Anakartın hangi BIOS ile geldiğini öğrendikten sonra bu sayfadan yandaki talimatları okuyabilirsiniz.
F50 yüklemek için F40'ın altındaki talimatları okuyun diyor. Ki onun altındaki talimatlar da daha eski bir BIOS'unuz varsa örneğin F 30 gibi önce F32'ye güncelleyin diyor. BIOS sürümünüz F40 ve üstü ile gelirse direk F50'yi indirip kurabilirsiniz.
Çok teşekkür ederim.
Asıl sen boş konuşma doğru konuş ayrıca burda insanlar sana yardım etmeye çalışıyor hazır alınan sistemde adamlar sana biosu boş mu gönderecekler. Tutturmuşsun bios güncellemeyi en güncel sürümden önceki sürümlerde çalışmıyor mu sistem? Tavsiye veriyoruz ettiğin lafa bak. Sistem gelir gelmez overclock yapacaksın sana kalsa bilgin bu kadar. Hazır sistem geliyor diye ekran kartın vs sorunlu çıkmaz mı zannediyorsun. Allah akıl fikir versin. Sana laf anlatmaya çalışanda suç. Al kurcala orasını burasını elinde kalsın gel ağla burda. Garip garip adamlar forumda konuşmayı bilmiyor gelip konu açıyor tavsiye verince de laf ediyor. Bilgisizsin bari gelip burda belli etme.
[/QUOThoc
Hocam en iyisi bilgisayarcıda beraber adamla birlikte yapayım çünkü harddisk ve ekran kartı sisteme takılması lazım yanlış birşey yapmak istemiyorum.Ayrıyeten bilgisayarcıyla birlikte xmp ayarlarını yapıp windowsu kurarız sonra da bios u güncelleriz.Son olarakta ekran kartı driverlerini kurarız birde windows güncelleştirmeleri var.Bunun haricinde birşeyin kalmadığını düşünüyorum.

Son düzenleme:
İşlemciden bahsediyorsun herhalde.
Eki Görüntüle 479282
1) Bilgisayarın açma tuşuna basıyoruz.

Eki Görüntüle 479283
2) Açılırken Del tuşuna basıyoruz.

Eki Görüntüle 479284
3)

Eki Görüntüle 479285
4)

Eki Görüntüle 479286
5) Burada frekansa MHz, voltaja milivolt mV cinsinden istediğimiz değeri yazıyoruz.

Eki Görüntüle 479287
6)

Eki Görüntüle 479288
7) Yes'e gelip enter basıyoruz.
Bu görseller b450m s2h modeline mi ait benim anakartın biosunda amd overclocking sekmesi yok acaba bios'un hangi sürümünü kullanıyorsunuz?

Yeni konular

Geri
Yukarı