Gigabyte B450M S2H oyun modu açma

Şu forumda sizin gibi boş insanlar olmasa...

Senin gibi hiçbir şeyi olmayıp çok şeyi varmış gibi oradan buradan koyun gibi konuşanlar olmasa..
Aynen aynen. A320 zaten yok. Giriş seviyesi doğru fakat oyunda oynanmaz demezsin yani.

Muhtemelen arkadaş Game booster uygulamasından bahsetti. Anakartın sitesinden destek kısmına gel orada uygulamanın olması lazım. İndirip deneyebilirsin fakat Gigabyte'ın uygulamalarından bir türlü verim alamadım ben.

B450M arasında söyledim A320 ne alaka? B450M in en düşük seviye anakartı budur aksini iddia eden boş konuşmaya devam etsin ya da okuduğunu anlamamaya.

Öyle bir ayar yok. Kendi uygulamasında internetin bir tık hızını arttıran bir şey var diye biliyorum sadece.

Ohoo hem suçlu hem güçlüsün beğendim.
B450M S2H anakarta oyun oynatmaz, en güçsüz kart diyen ben değil sensin hatırlatırım.

Ben de kullandım aynısını diyorum. Anakart oyun oynatmayacak diye bir şey olabilir mi? Ya da oyun oynatmıyor açmıyor demiş miyim? Giriş seviye en çok ısınan kart o B450 bandındaki.

Son düzenleyen: Moderatör:
B450M arasında söyledim A320 ne alaka? B450M in en düşük seviye anakartı budur aksini iddia eden boş konuşmaya devam etsin ya da okuduğunu anlamamaya.
Ben mesajında A320 ile ilgili bir ibare görmedim? Direkt "en düşük seviye anakarttır" demişsin. Burada normal bir insanın aklına bütün B450 yongalı anakartlar değil bütün AM4 soketli anakartlar gelir. Ayrıca Asus B450M Prime ve ASRock B450M gibi modellerden de çok geride değildir bu model. Hepsi giriş seviyesi.

İnternet diye bir şey var. Bir şeyleri bilmek için sende olması gerekmiyor. Araştırarak bulabiliyorsun. Tabii interneti nasıl kullandığına da bağlı :)

İşte bir koyun daha. Şimdi sen bir ürün aldın denedin dedin ki bu çok kötü. Ondan sonra tüm herkes denemeden aynı yorumu yazıyor. Ve sen doğru bilgiyi bulmuş oluyorsun öyle mi? Devam size kardeşler siz bu kafayla zaten anca 1030 görürsünüz :)
Ben mesajında A320 ile ilgili bir ibare görmedim? Direkt "en düşük seviye anakarttır" demişsin. Burada normal bir insanın aklına bütün B450 yongalı anakartlar değil bütün AM4 soketli anakartlar gelir. Ayrıca ASUS B450M Prime ve ASRock B450M gibi modellerden de çok geride değildir bu model. Hepsi giriş seviyesi.

A320 ile kıyaslıcak kadar kafan basıyorsa benim yapabileceğim bir şey yok. Hepsinin soketi farklı iyi günler.

Ben de kullandım aynısını diyorum. Anakart oyun oynatmayacak diye bir şey olabilir mi? Ya da oyun oynatmıyor açmıyor demiş miyim? Giriş seviye en çok ısınan kart o B450 bandındaki.

Bak bak bak nasılda yağ gibi üste çıkmaya çalışıyor kıyamam :).
1)

1643291468514.png

Bu cümleyi siz yazdınız. Bu cümlede bariz şunu diyorsunuz." Kart oyun oynatmaz ama oynayabiliyorsan şanslısın şükret"
2) Anakart şu an 400TL'nin altında satılmakta şu an en iyi fiyat performans bandında.
3) Aynı anakarttan bende de var.
A320 ile kıyaslıcak kadar kafan basıyorsa benim yapabileceğim bir şey yok. Hepsinin soketi farklı iyi günler.
A320 ile B450 anakartların soketinin aynı AM4 olması dışında sorun yok iyi günler.

Geri
Yukarı