Gigabyte B450M S2H RGB-ARGB bağlantıları nasıl yapılır?

Bunu kontolcü mü diyor?

Şunun gibi bir şey alıp 8 adede kadar ARGB ekipman bağlayabilirsiniz ve kumandası mevcut.

Bunu bağladığım zaman sadece kontrolcü üzerinden mi ışık ve modları ayarlayabileceğim?
Fanın kendisi çalışır, ışıkları yanmaz.

O zaman şimdi sadece güç girişleri ile bağlayarak idare edebilirim değil mi?
Daha sonra kontrolcü alıp bağlarım.

Evet kontolcünün üzerinden ışık, geçiş ve mod şeklini ayarlayacaksınız. Zaten kumandası var.
Zaten TR piyasasında fazla bir ARGB kontrolcü yok.

Stoktakları çabuk biten bir ürün, başka yerden de alabilirsiniz bitmiş ise.

Yardımcı olduğun için sağ ol dostum.
Ancak bu gibi anakart alırken sadece kutusunu göstermek yerine satıcılar anakartın pin girişlerini yazsalar mağdur olmazdım. En azından 200-300 daha verip ARGB destekleyen bir model alırdım.
Ancak bu gibi anakart alırken sadece kutusunu göstermek yerine satıcılar anakartın pin girişlerini yazsalar mağdur olmazdım. En azından 200-300 daha verip ARGB destekleyen bir model alırdım.

Ayriyeten anakartta sadece 1 adet System fan girişi mevcut.

Ayriyeten anakartta sadece 1 adet System fan girişi mevcut.

Fan çoklayıcı da gerekiyor size galiba.

RGB Fusion hem RGB hem de ARGB için gerektiğinden öyle olmuş biraz da. Aslında sitesinde yazıyor da, satıcılar eklememiş olabilir.

Bu fiyat bandındaki hiçbir anakartta ARGB yok desem yalan olmaz herhalde.

Bir şey daha merak ettim MSI ekran kartımda da yan kısmında RGB şerit var, bu anakarta direk bağladığımda onun ışığını alabilir miyim?
Evet, size fan çoklayıcı da gerekecek gibi zira bir adet kasa fanı ve bir işlemci fanı dışında fan portu yok.

Çok saçma ya, ben bunları tek tek almak zorundayım resmen. Anakartta bir tane sistem fan girişi var bari içine çoklayıcı koysalardı :(

Yeni konular

Geri
Yukarı