Gigabyte B450M S2H Secure Boot nasıl açılır?

suleyman55

Decapat
Daha fazla  
CS 2.5 başladım'da, arkadaşlar şöyle bir sorunumuz var. FACEIT'in anticheat programını indirdiğim zaman, bana Secure Boot' açmalısın diyor. Fakat şöyle bir sorun var CSM'yi BIOS'tan kapatıp Secure Boot açtığımda PC' açılmıyor korktum hatta tekrar açılmayacak diye,

Recep Bey'in videosunu izledim PC' tekrar açılmayacak diye korktum vallahi. Nasıl yapacağız bilen var mı? "FACEIT" olmadığı zaman geceleri sürekli hile geliyor oyuna.

Gigabyte Anakartlarda Secure Boot ile ilgili sıkıntı vardı sistemin görüntü vermemesiyle alakalı. Şu videoyu izleyin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Muhtemelen son bios güncellemesi yüklemeniz gerekecek, bu zamana kadar halletmişlerdir diye düşünüyorum.

Gigabyte Anakartlarda Secure Boot ile ilgili sıkıntı vardı sistemin görüntü vermemesiyle alakalı. Şu videoyu izleyin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Muhtemelen son BIOS güncellemesi yüklemeniz gerekecek, bu zamana kadar halletmişlerdir diye düşünüyorum.

Bu Video'yu izledim Hocam'da ne bileyim şimdi anlamadım ya çok zor yani.
Bilemiyorum dün gece izledim bu Video'yu Anakart'dan ziyade Ekran Kart'ım UEFI destekliyor mu diye bakmadım. Herhalde destekleseydi açılırdı. Biraz karmaşık olay. FACEIT' kullanmak istiyorum. Fakat ne bileyim ya bir garip geldi olay bana.

Hatta Secure Boot diğer Bioslar'da nasıl açılır o videoları izledim diğer anakartlarda gayet kolay bir şekilde açılıyor.

Ben sırf FACEIT kullanacağım diye Ekran kartına işlem yapamam o konular beni aşar biraz.

Bu Video'yu izledim Hocam'da ne bileyim şimdi anlamadım ya çok zor yani.
Bilemiyorum dün gece izledim bu Video'yu Anakart'dan ziyade Ekran Kart'ım UEFI destekliyor mu diye bakmadım. Herhalde destekleseydi açılırdı. Biraz karmaşık olay. FACEIT' kullanmak istiyorum. Fakat ne bileyim ya bir garip geldi olay bana.

Hatta Secure Boot diğer Bioslar'da nasıl açılır o videoları izledim diğer anakartlarda gayet kolay bir şekilde açılıyor.

Ben sırf FACEIT kullanacağım diye Ekran kartına işlem yapamam o konular beni aşar biraz.
Hocam zaten bahsettiğim konu eğer gigabyte sorunu güncellemeler ile çözmüşse o işlemlere gerek kalmaz biraz araştırın biosunuzu güncelleyin tekrar deneyin.

Hocam zaten bahsettiğim konu eğer gigabyte sorunu güncellemeler ile çözmüşse o işlemlere gerek kalmaz biraz araştırın biosunuzu güncelleyin tekrar deneyin.
Bios güncel zaten'de, Csm yi kapatıp Secure boot açtığım'da Windows Açılmıyor tekrar Csm'yi açıp denemem gerekiyor o zamanda secure boot açılmıyo yani biraz garip bi durum.

Yeni konular

Geri
Yukarı