Gigabyte B450M S2H ve 5600 XT sisteme işlemci tavsiyesi

AliYağcı

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar, uzun süredir istediğim sistemi sonunda aldım fakat işlemciyi aldıktan sonra kartımla ilgili sorun yaşadım (Ziraat banka kartı kabul etmiyor Amazon) ve istediğim işlemcinin stoğu bitti. Amazon TR değil de Amsterdam'daki bir satıcı satıyor şuan aynı fiyata. Ondan alsam kaç güne gelir? Beklesem stoklar ne zaman yenilenir?

Sistem:
Kasa ve güç kaynağı:
Anakart:
RAM:
Ekran kartı:
SSD
__mk_tr_TR=ÅMÅŽÕÑ&dchild=1&keywords=m.2+ssd+kingston&qid=1594767586&sr=8-5
İşlemci:

İşlemci Ryzen 5 3600 olacaktı fakat stok bitti. Ryzen 3500X alsam çok bir fark olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bütçe belirtmeyi unutmuşum. 1700 TL kaldı kartımda ssd ve işlemci eksik şuan. ssd olarak yukarıda belirttiğimi almayı planlıyorum.

1650S önerisinden başka bir şey yapmayı biliyor mu bu arkadaş? 3600 çoklu ve tek çekirdek gücü olarak 3500X'den daha iyi, fakat oyun içinde çok ekstra performans farkı olmaz. Aynı fiyatsa 3600 almak daha mantıklı stokta bulunan siteler var.
1440 TL'ye kadar link atabilir misin? Satıcıların yorumlarını okudum pek düzgün satıcı yok. Geneli kutusuz satıyor.

3500X alırsam SSD'yi yükseltebilirim fakat satıcı bulamadım açıkçası. Kutusuz satışı var pek çok sitede güvenemedim.

İşlemciyi N11'den şahsen kendim aldım. Hiçbir sorun çıkmadı fakat kargo biraz gecikti o kadar.
1440 TL'ye kadar link atabilir misin? Satıcıların yorumlarını okudum pek düzgün satıcı yok. Geneli kutusuz satıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı