Gigabyte B450M S2H ve Corsair Vengeance LPX RAM Uyumu

Marla Singer

Megapat
Merhabalar anakart olarak (Gigabyte B450M S2H 3200MHz(OC) RGB M.2 AM4 mATX) modelini düşünüyorum.
RAM olarak da aşağıdaki RAM'i almayı düşünüyorum uyum sorunu yaşar mıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Benzer konuyu dün gece açmıştım.:D
Evet uyumlu gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Bu ram gigabyte destek listesinde yoktur siz bu bilgiyi nereden aldınız, test mi ettiniz nasıl kadar eminsiniz sisteminizi kontrol edip raminiz kaç mhz de çalıştığını yazarsanız iyi olur burada gigabyte ram destek listesimi hatalı yoksa sizmi

Bu ram gigabyte destek listesinde yoktur siz bu bilgiyi nereden aldınız, test mi ettiniz nasıl kadar eminsiniz sisteminizi kontrol edip raminiz kaç mhz de çalıştığını yazarsanız iyi olur burada gigabyte ram destek listesimi hatalı yoksa sizmi

Ram destek listesinin linkini paylaşabilir misiniz rica etsem?

Ram destek listesinin linkini paylaşabilir misiniz rica etsem?

Destek listesinden For Pinnacle Ridge support linkini tıklayın liste indirilecek

Destek listesinden For Pinnacle Ridge support linkini tıklayın liste indirilecek

Yardım edebilir misiniz baktım ama bulamadım. Bu RAM'i destekliyor mu acaba?
Adata XPG Gammix D10 8GB (1x8GB) DDR4 3000MHz CL16 Siyah Gaming (Bellek) Ram - AX4U300038G16A-SB10

Destek listesinde sadece firmanın test ettiği ürünler bulunuyor. Listede olmayan bir ürün kesin çalışmayacak diye bir durum yok,çalışmama ihtimali de var ancak ryzen kartların yeni bios sürümlerinde ram uyumluluğu ile ilgili sorun kalmadı denebilir. Bu belleği gigabyte b350 anakart ile 3000 Mhz frekansta kullanıyorum,sorun yaşamadım. çok büyük ihtimalle b450 ile de çalışır

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı