Gigabyte B450M S2H ve Team T-Force TUF Gaming RAM uyumlu mudur?

Batuhan75

Hectopat
Arkadaşlar merhaba, başlıkta da belirttiğim gibi bu 2 parçayı bugün sipariş verdim. RAM'ler Gaming gecesinde çok uyguna geldi ama anakart ve RAM uyumlu mudur? İnternette bazı kişiler görüntü alamadığını yazmış. Kullanan arkadaşlar var mı? 2x8 3600 MHz.

Son düzenleyen: Moderatör:
İkinizinde yorumları için teşekkür ederim. Bir de şu an islemcim eksik Ryzen 5 3600 düşünüyorum. Fiyatı da 1861 TL sizce alınır mı? Şu an yoksa beklemeli miyim? İndirim falan olur mu yakin zamanda?

İkinizinde yorumları için teşekkür ederim. Bir de şu an islemcim eksik Ryzen 5 3600 düşünüyorum. Fiyatı da 1861 TL sizce alınır mı? Şu an yoksa beklemeli miyim? İndirim falan olur mu yakin zamanda?
Bu başka bir konu ama Ryzen 5 3600'ün fiyatı aşırı tuzlu oldu, kabul etmek gerek. Lakin anakart alınmışsa haliyle takılabilecek en makul işlemcilerden biri. Dövizin durumuna dikkat edersek ne seviyede fiyatlar düşer bilemiyorum. AMD'nin yeni işlemcileri geliyor ancak BIOS güncellemeleri için bir miktar beklemek gerekecek. Onlarında fiyatları düşük olmayacak tabi. Yani kısa sürede sistem dizmek gibi bir düşünceniz varsa ve paranızı kullanmak istiyorsanız, alabilirsiniz.

Geri
Yukarı