Çözüldü Gigabyte B550 anakartta Ultra Fast Boot açılınca BIOS'a girilebilir mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Khonnsou

Decapat
Daha fazla  
Öncelikle merhabalar, başlığı okuyup "Fast boot moddayken, bilgisayar açılırken BIOS'a giremezsin." yazmayınız. Bunu zaten biliyorum, lakin benim sorum şu:
Ben Fastboot veya Ultra Fast Boot modunda iken Windows'tan (Shift tuşuna basılı tutarken yeniden başlat'a tıkladığımda.) Girebiliyorum BIOS'a. Peki Windows'un kurulu olduğu diski çıkardığım zaman BIOS'a nasıl girebilirim? Yükleme gerçekleştirecek disk bulamadığı için direkt olarak BIOS'a mı atar? Okuduğunuz için teşekkür ederim.

Çözüm
Öncelikle merhabalar, başlığı okuyup "Fast boot moddayken, bilgisayar açılırken BIOS'a giremezsin." yazmayınız. Bunu zaten biliyorum, lakin benim sorum şu:
Ben Fastboot veya Ultra Fast Boot modunda iken Windows'tan (Shift tuşuna basılı tutarken yeniden başlat'a tıkladığımda.) Girebiliyorum BIOS'a. Peki Windows'un kurulu olduğu diski çıkardığım zaman BIOS'a nasıl girebilirim? Yükleme gerçekleştirecek disk bulamadığı için direkt olarak BIOS'a mı atar? Okuduğunuz için teşekkür ederim.
Atar hocam. İşletim sistemi bulamaz.

Çözüm

Çok teşekkür ediyorum, Ultra Fast Boot veya Fast Boot açıp açmamakta çok kararsız kalmıştım, aklımda daima "ya Windows'un kurulu olduğu diske bir şey olursa ve BIOS'a giremezsem?" sorusu vardı. Şu an Ultra Fast Boot modunda SATA SSD ile 12 saniyede kilit ekranına atıyor. Sorumu cevapladığınız için tekrar teşekkür eder, iyi forumlar dilerim.

Yeni konular

Geri
Yukarı