Gigabyte B550 Gaming X V2 vs Gigabyte B550M Aorus Elite

Bütçe
2700

TursuG

Centipat
Daha fazla  
RAM
XPG TUF 3200MHz
İşlemci
R5 5600X
Ben hazır sistemim ile gelen B450M-K II model ankartımı yükseltmek istiyorum, çünkü sıvı soğutma vb. kullandığım için bu kart bana yetersiz gelmekte.
2700-2800 arası bir bütçem var. Sistemim Full ASUS olduğu için bunu bozmak istemiyorum ama.
Ve
Modelleri ile en kötü ASUS modeli.
İle aralarında 200-300 fark var.
Sizce hangisini almayılım? Ayrıca tavsiyeniz var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
B550 Gaming X V2 daha mantıklı isteklerin için.

B550 Gaming X V2;
1682188282656.png

B550M Aorus Elite;
1682188317808.png

Hepsi kötüyse hiç anakart kullanmayalım o zaman.
Adam yazılım sormuş, anakart değil. Yazılımı indirmeden de anakartı ve sistemi kullanabiliyorsun. Gigabyte sormuşsa RGB Fusion demektir bu, oldukça dandik bir yazılım. EasyTune da oldukça dandik bir uygulama. Hatta EasyTune ve RGB Fusion, pek çok sistemde mavi ekran hatasına yol açan iki program.

Armoury Crate'e gelelim, ASUS o kadar şikayete maruz kaldı ki kendi sitesinde artık Armoury Crate Uninstaller diye bir yazılım bulunuyor. Düşün, o kadar sorunlu ki Uninstaller bile hazırda bekliyor.

MSI Center en düzgünlerden ama ona da çok kararlı çalışıyor diyemem.

Adam yazılım sormuş, anakart değil. Yazılımı indirmeden de anakartı ve sistemi kullanabiliyorsun. Gigabyte sormuşsa RGB Fusion demektir bu, oldukça dandik bir yazılım. EasyTune da oldukça dandik bir uygulama. Hatta EasyTune ve RGB Fusion, pek çok sistemde mavi ekran hatasına yol açan iki program.

Armoury Crate'e gelelim, ASUS o kadar şikayete maruz kaldı ki kendi sitesinde artık Armoury Crate uninstaller diye bir yazılım bulunuyor. Düşün, o kadar sorunlu ki uninstaller bile hazırda bekliyor.

MSI Center en düzgünlerden ama ona da çok kararlı çalışıyor diyemem.

2 sininde ucu b*klu değnek o zaman.

Geri
Yukarı