Gigabyte B550M S2H Alınır mı?

Bence 870'e B550M-S2H yerine 990'a B550M PRO VDH alın. Hem daha iyi bir anakart hem de 2 ARGB 2 RGB portu var. Harici aparat alman da gerekmeyecek.
Bu ikisi arasından hangisi o zaman en son?

B550 A PRO bütçesi varsa B550 A PRO daha mantıklı. 5950X bile takarsın ona. Taş gibi anakart.
@painkiller Ama sanırım B550 A PRO'da 1 RGB portu var. Ya bence sen elindeki RGB fanlardan kurtul ARGB yap onları, RGB fan çok çöp hocam.
Evet 1 tane RGB portu 2 tane ARGB portu varmış.

Kasayla geldi onlar da ben aldığımdan değil açıkçası. Şimdilik çalışsın da sonra bir güncelleme yaparım onlara da elbet. O zaman ben direkt B550-A bakıyorum başka bir şeyle uğraşmadan.

Kasayla geldi onlar da ben aldığımdan değil açıkçası. Şimdilik çalışsın da sonra bir güncelleme yaparım onlara da elbet. O zaman ben direkt B550-A bakıyorum başka bir şeyle uğraşmadan.
Al hocam, hayırlı olsun. Taş gibi anakart

Oğlum siz nasıl krallarsınız valla Bu ne şanstır böyle valla baya işimizi kolayladı resmen sayenizde

Oğlum siz nasıl krallarsınız vallahi bu ne şanstır böyle vallahi bayağı işimizi kolayladı resmen sayenizde

Siparişi geçtiniz değil mi hocam? Artık gelince bir inceleme, kutu açılımı falan yaparsınız umarım.
Güç kaynağından da aynı performansı bekliyoruz
Asıl Mithat hocama teşekkür etmek lazım. O haber vermese büyük ihtimal göremezdim.
Anakartda hayırlı olsun o zaman.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…